Володимир Чеснаков: "Карпати" б'ються від першої до останньої секунди"

14 вересня 08:59
Переглядів: 98
Чеснаков

Матч минулого туру проти «Дніпра» став ювілейним, 150-м, для вихованця школи ФК «Ворскла» Володимира Чеснакова, який він провів в чемпіонаті в біло-зеленій футболці полтавського клубу.

- Володя, перш за все, дозволь ще раз тебе привітати з твоїм ювілейним матчем. Так тримати! Чим займалися в період паузи в чемпіонаті, відразу після дніпропетровського поєдинку «Ворскли»?

- Нам дали два вихідних. Я провів цей час у сімейному колі. Відвідав батьків. Відпочивали, граючи з сином, він так само, як і всі діти, потребує чимало уваги і дуже радіє, коли тато має час з ним погуляти. Вихідні швидко пройшли, ми повернулися до роботи в звичайному режимі. Нічим особливим не займалися, адже такі паузи для нас не новинка, сумлінно працювали в звичному режимі.

- У львівських «Карпат» багато кадрових змін у порівнянні з попередньою зустріччю. Якої думки про найближчого суперника?

- Прихід нового тренера завжди, мабуть, дає певні нові емоції гравцям. Не хочу зараз поглиблюватися в тактику. Скажу лише, що це добротний бойовий колектив, який в кожній грі б'ється від першої до останньої секунди. Очікуємо цікавої гри для себе і наших уболівальників.

- Ваш одноклубник Андрій Ткачук, знає львівську футбольну кухню зсередини, напевно розкриє пару секретів?

- Все побачите на полі (посміхається).

- Протистояння «біло-зелених» і «зелено-білих» - це завжди цікаво. Минулий приїзд «Карпат» в Полтаву подарував драматичний сюжет. Один з голів тієї зустрічі записав у свій актив і ти...

- Так, я пам'ятаю, як ми, двічі програючи по ходу гри, змогли врятувати матч. Виграти, правда, не вдалося, але, враховуючи перебіг подій на полі, раділи і ми, і вболівальники. На цей раз зробимо все, щоб розділити радість перемоги з трибунами.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: