Володимир Данилюк: "Карпатам" бракує лідера, особливо в атакувальній ланці

01 серпня 13:07
Переглядів: 117
Володимир Данилюк

Володимир Данилюк, нападник "Карпат" (1966-1978), дав прогноз на сьогоднішній матч "зелено-білих" із "Олімпіком":

- Маю відчуття, що "Карпати" цей матч виграють. Якість у діях команди Йовічевіча простежується, але поки, на жаль, лише епізодично. Тиждень тому в компанії Геннадія Ліхачова та Ігора Кульчицького переглядали матч львів’ян проти "Сталі". Перший тайм команда провела беззубо, погано рухалася, майже не била по воротах. У другому таймі зміни в ліпшу сторону були помітними і перемога з огляду на це виглядає заслуженою.

Не виключаю, що млявість у першій половині була спречинена спекою. Сьогодні ж у Києві, за прогнозами синоптиків, буде трохи свіжіше. Зрештою, легше буде обом суперникам одночасно. "Олімпік" - дуже непростий суперник для всіх команд. Команда має добре організовану оборону, гарно переходить у наступ.

У цьому матчі "Карпатам" дуже знадобився б Худоб’як. Ігор досвідчений, він веде команду за собою. Львів’янам бракує лідера, особливо в атакувальній ланці. Враховуючи відсутність забивного центрфорварда, ця проблема відчувається особливо гостро. Артур Карноза – талановитий, але молодий, йому бракує досвіду. Голи "Карпатам" даються важко, але, думаю, комусь пробити влучно по воротах "Олімпіка" все ж вдасться.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: