Володимир ДИКИЙ: "Зробили Кварцяному подарунок"

15 березня 20:59
Переглядів: 102
ДИКИЙ

Володимир ДИКИЙ, в.о. головного тренера «Волині»:

– Дуже хороші враження, приємно, що перемогли. Важка гра була. На початку у нас багато чого не вдавалося, випадали лінії. В цей момент захисники і воротар добре зіграли, витримати перші 20 хвилин. Я знаю, як «Карпати» грають. В ті часи коли я тут грав, «Карпати» старалися перші 15-20 хвилин грати на швидкості, з пресингом. Старалися забити гол. Ми витримали цей тиск, заспокоїлися. Розстановок кілька зробили по перерві. І вийшов дуже хороший тайм. Могли ще забити. І «Карпати» теж могли забивати, але воротар нас виручав.

– Очевидні проблеми були зліва в захисті...
– Нємчанінов не вписався в гру. Мабуть, переживав. Прийшлося замінити його. Але він молодий, ще все у нього попереду.

– Тримали зв'язок з Кварцяним?
– Якщо можна, я не буду відповідати на це питання.

– Телефон у вас був...
– Так, він дзвонив. Переживав сильно. Ми не хотіли розчарувати тренера. Все ж йому зробили серйозну операцію. Хотіли подарунок йому зробити. Для нього головне перемога, хоча якість гри могла би кращою бути.

– Кажуть, у вас фінансові проблеми... 
– В країні напружена ситуація. Страждають і клуби. Але наше керівництво все для того робить, щоб ліквідувати заборгованості. Вони є, але скоро все стане на свої місця.

– Ви грали за «Карпати». Які у вас особисто були враження, коли виводили команду? 
– Я у Львові на цьому стадіоні грав в 79-у році. Я тут виріс як футболіст, робив перші кроки, забивав голи. Потім, у складі «Волині» забивав «Карпатам». Зараз обіграв «Карпати». Атмосфера тут завжди була чисто футбольна. Сьогодні було мало уболівальників, але це з погодою пов’язано та з обстановкою в країні. 

– Доля повернула вам перемогу за нічию в першому колі?
– Повезло тоді «Карпатам». За 5 хвилин до кінця забили гол курйозний. Була тоді помилка воротаря. Але футбол тим і цікавий, що є завжди помилки. «Карпати» хотіли перемогти, але нам трішки повезло. Не могли карпатівці забити, дуже добре воротар зіграв. Все, що летіло – ловив. В Туреччині ми його награвали. Кичак у нас основний воротар.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: