Володимир Федорак вирушив на чемпіонат світу з боксу

11 квітня 20:44
Переглядів: 73
кікбоксинг

У столиці Болгарії місті Софія стартує чемпіонат світу з боксу серед молоді. У головному старті для представників молодіжних збірних команд візьме участь івано-франківський боксер Володимир Федорак.

У змаганнях прийматимуть боксери вікової групи 17-18 років. Загалом, заявки на участь у змаганнях подали понад 600 боксерів чоловіків та понад 100 представниць жіночого боксу. Серед яких і представники збірної України. Цьогорічний чемпіонат світу стане ліцензійним на Молодіжні Олімпійські ігри, які пройдуть в серпні 2014 року у Китаї.

У ваговій категорії до 56 кг у складі збірної України виступить Володимир Федорак, вихованець боксерського клубу імені Валерія Дем’янова ФСТ «Колос», представник Школи вищої спортивної майстерності, який тренується під керівництвом заслуженого тренера України Сергія Даниліва і тренера Сервіна Сулейманова.

Минулого року Володимир Федорак став переможцем 11-ї Всеукраїнської універсіади з боксу, яка відбулася в Івано-Франківську. Через місяць в Запоріжжі він виборов бронзову медаль чемпіонату України з боксу серед молоді.

Цього року Федорак у Харкові став срібним призером молодіжного чемпіонату України. У першому бою в другому раунді наш спортсмен переміг за явної переваги, наступні три виграв одноголосним рішенням суддів, і лише в фіналі поступився 2:1 Руслану Зубачуку із Севастополя. Як розповів Сергій Данилів, під час підготовчих тренувальних зборів у Конча-Заспі відбувся контрольний спаринг Федорака і Зубачука, в якому наш боксер показав себе з кращого боку. Тренери збірної колективним рішенням вирішили дати шанс на чемпіонаті світу в Софії саме Володимиру Федораку.