Володимир Федорів та Максим Фещук тренуються з винниківським "Рухом"

08 лютого 21:30
Переглядів: 316
Рух

Головний тренер винниківського "Руху" Роман Гданський прокоментував інформацію про перехід у клуб двох екс-гравців "Карпат" Максима Фещука і Володимира Федоріва.

«Вони просто з нами тренуються. Фещук наразі вільний агент, він шукає собі нову команду. Можливо, президент мав з ним особисту розмову, мені про це не відомо. Але я знаю, що з нами він просто тренується, підтримує форму і займається пошуком клубу. Чи то Казахстан, чи інші варіанти…

Федорів з нами тренується вже 9 місяців. Він ще остаточного підтвердження не дав, що залишиться в команді. Зараз з ним іде розмова про контракт, шанси, що він залишиться - 50 на 50. З ним була конкретна розмова про це. Хоча він ще сподівається знайти собі команду. Ми на цьому тижні будемо з ним говорити, чекати на його рішення, тому що вже потрібно визначатися також з іншими людьми. Але я думаю, що він залишиться», – сказав Роман Гданский.

Також головний тренер "Руху" прокоментував ситуацію стосовно Максима Шацьких і Олександра Алієва та участі в другій лізі:

«В президента була з ними домовленість до кінця 2015-го року. Продовження не було. Це вирішує президент, але, наскільки мені відомо, це питання не піднімалося.

Ми готуємося до чемпіонату області, але друга ліга вже в думках, говорили про це з командою. Команда дозріла до того, щоб грати в другій лізі. Потрібно готуватися, адже це зовсім інший рівень.»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: