Володимир Гоза став найтехнічнішим важкоатлетом України

21 серпня 16:50
Переглядів: 256
важка атлетика

Нещодавно у м. Миколаєві відбувався чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків і дівчат віком до 17 років, участь в якому взяли 19 збірних команд із різних областей України. Серед 8 важкоатлетів Львівщини половина – 4 – представники жидачівського СК "Аполон", досягли успіху.

Зокрема, як повідомляє Жидачівська райдержадміністрація, Володимир Гоза у ваговій категорії до 94 кг тричі оновлював рекорди України у своїй віковій категорії у ривку (148, 150, 155 кг), з результатом 155 + поштовх 166, в сумі 321 кг, ставши чемпіоном України.

Гоза також визнаний найтехнічнішим спортсменом змагань і нагороджений спеціальною відзнакою Федерації важкої атлетики України. До речі, минулого року Володимир Гоза став чемпіоном Європи серед кадетів до 17 років у ривку на змаганнях у Румунії.

А у причорноморському Миколаєві представники Жидачівщини також внесли вагомий вклад в перше загальнокомандне місце, яке посіла збірна Львівщини на чемпіонаті України. Друге місце у ваговій категорії до 85 кг здобув Богдан Бобик, третє у ваговій категорії до 69 кг – Олег Николин, четверте у ваговій категорії до 62 кг – Артур Гордишинський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: