Володимир Карп’як - бронзовий призер юніорського ЧС з вільної боротьби серед спортсменів з вадами слуху

08 жовтня 22:21
Переглядів: 210
Володимир Карп’як

8 жовтня 2014 року у м. Єревані (Вірменія) завершився Чемпіонат світу з вільної боротьби серед кадетів та юніорів для спортсменів з вадами слуху.

До складу збірної команди України увійшов представник Львівщини  Володимир Карп’як, який виборов на цих представницьких світових змаганнях бронзову нагороду!

19-річний тотально нечуючий спортсмен Володимир Карп’як навчається у Львівській загальноосвітній школі-інтернаті ім. Марії Покрови для дітей з порушенням слуху. З 14 років займається вільною боротьбою у тренера Ярослава Склярського.

Участь Володимира Карп’яка у чемпіонаті світу стала можливою за підтримки небайдужих людей, які допомогли у зборі коштів для відрядження атлета до Єревану. Зокрема спортсмени з вадами слуху організували проведення обласного турніру з міні-футболу, під час якого було зібрано кошти для Володимира. До збору коштів долучилися також  директор, педагогічний колектив та батьки спецшколи-інтернату ім. Марії Покрови, тренер СК «Юніон» Антон Нікулін та анонімні жертводавці, які переказали кошти на особисту картку В. Карп’яка.

Вітаємо спортсмена й усіх, хто допоміг йому здобути світове спортивне визнання! 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: