Володимир Кличко: "Не розумію, як можна було вбивати людей як кроликів на полюванні"

22 березня 14:30
Переглядів: 193
Володимир Кличко

Чемпіон світу за версіями IBF, WBA, WBO і IBO в суперважкій вазі українець Володимир Кличко, який зараз у Флориді готується до бою з австралійцем Алексом Леапаї, в інтерв'ю Wall Street Journal сказав, що, враховуючи останні події в Україні, цей бій набуває для нього і важливе політичне значення.

"Моє тіло знаходиться на тренуваннях тут ( у Флориді ), але мій розум - в Україні. Зараз багато нехорошого відбувається в Україні, але я думаю, що мій бій стане вагомим посилом в тому, що Україна єдина, що ми одна нація, що ніхто не зможе розрубати нашу країну на частини і сказати , що ми є частиною когось іншого. Ми були незалежними більше 20 років, і ми такими і залишимося ", -  сказав Володимир.

Кличко також сказав, що у нього просто в голові не вкладається, як снайпери могли розстрілювати беззбройних людей на вулиці Інститутській 20 лютого.

"Я не можу зрозуміти, як можна таке робити, особливо проти беззбройних людей. Я ще розумію, якщо ваше життя знаходиться під загрозою, але вбивати людей, як кроликів на полюванні . У мене просто в голові не вкладається, яким мисленням повинен володіти той, хто це робив ", - сказав Володимир.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: