Володимир Кличко сенсаційно програв британцю Тайсону Ф’юрі бій за титул чемпіона світу

29 листопада 08:39
Переглядів: 508
Кличко

На початку нової доби у Дюссельдорфі (Німеччина) відбувся бій за титул чемпіона світу з боксу у суперважкій вазі за версіями IBF, WBA, WBО, IBO і журналу «The Ring Magazine», в якому чинний володар титулу українець Володимир Кличко поступився Тайсону Ф’юрі з Великобританії.

Кличко - Ф'юрі відео кращих моментів поєдинку

Відео бою Кличко - Ф'юрі. Фюрі новий чемпіон світу

Перший раунд суперники розпочали з розвідки Далі Володимир зайняв центр рингу, але без особливого успіху. У другій трихвилинці боксери продовжили придивлятися один до одного. Але в середині раунду мінімальна перевага була на боці Тайсона Ф’юрі. Упродовж третього раунду британець кілька разів міняв лівосторонню стійку на правосторонню, але сам бій був рівним.

Щось схоже не загострення вперше у бою глядачі побачили наприкінці четвертої трихвилинки, але до акцентованих ударів справа не дійшла. П’ятий раунд пройшов на рівних, тож важко було комусь віддати перевагу. Подібним видався і шостий раунд, а головна інтрига полягала в тому, як рахують удари судді.

Пройшов екватор, а бій й надалі особливо не складався. Зокрема, Володимиру Кличку майже нічого не вдавалося. У восьмому раунді загальна картина не змінилася – абсолютно рівний бій і все залежало від того, як рахують судді. У дев’ятому раунді Володимир Кличко пропустив на той момент найсильніший удар в поєдинку – лівий боковий у голову, але обійшлося.

Почалися чемпіонські раунди. Як це не дивно, але Кличко-молодший не провів жодного акцентованого удару за десять раундів. В одинадцятому раунді рефері Тоні Вікс зняв один бал з Тайсона Ф’юрі. Однак при цьому Володимир виглядав не надто вражаюче – пропускав ліві бокові. Насправді гострим видався лише дванадцятий, заключний раунд. Нарешті глядачі побачили перші в бою чіткі попадання від Володимира Кличка…

Усі з нетерпінням чекали рішення суддів. На жаль, за підсумками 12-ти раундів перемогу за очками – 115:112, 115:112, 116:111 – бокові судді одноголосно присудили Тайсону Ф’юрі.

Додамо, що Володимир Кличко програв свій бій вперше з 2004 року.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: