Володимир Кличко відмовився стати громадянином Німеччини

23 березня 22:45
Переглядів: 256
Кличко

Абсолютному чемпіону світу у суперважкій вазі Володимиру Кличку (61-3-0, 52 КО) запропонували стати громадянином Німеччини, аби він міг поїхати на Олімпіаду в Ріо-де-Жанейро, але він відмовився.

У всякому разі, так стверджує RTL. Справа в тому, що боксера для участі в Іграх повинна виставляти національна асоціація, а, за відомостями німецького телеканалу, українська федерація боксу ще кілька місяців тому відмовила Кличко в номінації на наступну Олімпіаду. Володимир міг поїхати на Олімпійські ігри як громадянин Німеччини, федерація якої була готова відправити Доктора Сталевого Молота до Бразилії. Але він відмовився від цієї можливості.

"Кличко повинен був отримати громадянство Німеччини до листопада 2013 року, - повідомив спортивний директор Федерації боксу Німеччини Міхаель Мюллер. - Однак цього він не зробив".

Зауважимо, що насправді Федерація боксу України своєю офіційною позиції на рахунок участі Володимира Кличка в Олімпійських іграх участі не оголошувала. Так що ставити крапку в цій історії зарано. Єдине, як би цього не хотілося німцям, Кличко точно не буде представляти в Ріо-де-Жанейро Німеччину.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: