Володимир Кличко: "Відпочити від боксу? А ви думаєте, я від нього втомився?"

13 лютого 07:33
Переглядів: 538
Кличко - Повєткін

Український супер-чемпіон Володимир Кличко дав інтерв'ю "Советскому спорту".

- Володимир, навпроти вашого місця в залі для прес-конференції на столі лежать п'ять чемпіонських поясів. А у Алекса Леапаї - лише самотня табличка з іменем. Чи не прикро виставляти всі - проти нічого?

- А що, було б краще, якби я заздалегідь, в порядку благодійності, поділився з суперником поясами? А потім, в рингу, відбирав з назад? - Сміється Володимир Кличко. - Ну ні. Благодійністю потрібно займатися до або після бою. А в рингу все настільки серйозно ... Але й там віддавати чемпіонські пояси Леапаї зовсім не збираюся. Звичайно ж він дуже хоче їх на себе приміряти, він про це прямо заявив на прес -конференції: мовляв, стане першим австралійським чемпіоном світу і привезе своїм дітям чемпіонські пояси. Звичайно, подібні розмови я чую практично перед кожним боєм, але це не означає, що на них не варто звертати уваги. Я і сьогоднішній емоційний монолог Леапаї сприйняв з усією серйозністю - і зроблю все можливе, щоб його мрії так і залишилися мріями. Я багато-багато разів відстоював свої пояси - і 26 квітня я зроблю те ж саме.

- Постійно захищати титули, підтверджувати своє чемпіонство - це давно стало для вас рутиною. А рутина зазвичай стомлює. Не хочеться відпочити від боксу, просто понасолоджуватись життям?

- Відпочити від боксу? А ви думаєте, я від нього втомився? Після бою з Повєткіним пройшло вже більше п'яти місяців.

- І чим ви весь цей час займалися?

- Ви знаєте, чим останні три місяці займається вся Україна. А крім того, є благодійність, є всілякі хобі. Не буду вдаватися в подробиці, але, повірте, було чим зайнятися.

- А до поєдинку з Повєткіним подумки не поверталися? Після нього ходило багато розмов про те, що після кількох нокдаунів ви Олександра не нокаутували тільки тому, що пошкодували. Це правда?

- Це всього лише розмови. Не варто недооцінювати Олександра Повєткіна. Він зробив в рингу все можливе, що він міг зробити. Якби у мене була можливість закінчити поєдинок раніше, я б закінчив його раніше. Але такої можливості у мене не було. Олександр мені її не дав.

- Але з тим, що ваш поєдинок, через постійні клінчів, вийшов не надто видовищним, ви сперечатися не станете?

- Напевно, бій дійсно вийшов не таким вже видовищним. І в ньому справді було багато клінчів. Але клінчі - це частина боксу, а тактика в поєдинках буває різною. І видовищною, до речі - теж. Але, вважаю, найважливіше - це хто став переможцем. І ще важливо, як ця перемога була здобута. Впевнено, без питань - чи коли ці питання є, коли перемога присуджена за очками, а кількість цих самих очків були приблизно однаковим. Думаю, сумнівів щодо переможця після нашого з Повєткіним поєдинку не було. Хоча не можу сказати, що залишився задоволений тим боксом, що показав у Москві - я можу боксувати краще. Але я зробив для перемоги над Повєткіним все можливе. А те, що у мене не вийшло, що виявилося неможливим - так це вже постарався Олександр.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: