Володимир Кличко заявив, що обов’язково візьме реванш у Тайсона Фьюрі

15 січня 13:30
Переглядів: 1108
Кличко

Український екс-чемпіон світу з боксу у суперважкій вазі Володимир Кличко поділився своїми очікуваннями від бою-реваншу з британцем Тайсоном Фьюрі.

Володимир Кличко впевнений, що у матчі-реванші з Тайсоном Фьюрі поверне собі чемпіонські пояси.

«Фізично вже не боляче. На щастя, я пішов з рингу лише з парою розтинів. Інших ушкоджень у мене не було. А ось всередині, звичайно, ще боляче. У мене велике его. Моє его – це мій двигун, але цей двигун страждає від поразки. Я був дійсно в кращому фізичному стані. Але якщо немає балансу фізики та психології, тобі доводиться ой як непросто. Я не вступав в бій. Причину цього я проаналізував і знаю, що робити в майбутньому. Кінцевий результат матчу-реваншу однозначно буде іншим», – розповів Кличко.

Нагадаємо, 28 листопада в Дюсельдорфі (Німеччина) Кличко програв Фьюрі титули чемпіона світу IBF/IBO/WBA/WBO у суперважкій вазі, програвши за очками.

Згодом IBF позбавила британця титулу за відмову проводити захист у бою з іншим українцем В’ячеславом Глазковим. Таким чином, Кличко вже в будь-якому випадку не зможе повернути всі свої титули, навіть якщо переможе Фьюрі в матчі-реванші.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: