Володимир Костевич: "Ми вийшли на гру з "Динамо" показати на що ми здатні"

03 серпня 13:30
Переглядів: 306
Володимир Костевич

 Захисник «Карпат» Володимир Костевич поділився своїми враженнями від матчу з київським «Динамо»

- Ми вийшли на цю гру показати на що ми здатні. Хотіли добре відіграти і здобути позитивний результат. По самовіддачі думаю немає ніяких питань, але через помилки ми пропустили голи і вже було важко грати проти сильного суперника.

Коли я пройшов по флангу ближче до воріт я побачив, що Худоб’як на дальній штанзі вільний і намагався попасти йому в ногу. Але вийшло як вийшло – не забила, а могло скластись все зовсім по іншому.

Коли я прострілював, то бачив, що на 100% м’яч попав в руку, а вона не була в природному положенні і заблокувала політ м’яча.

Не може хтось один відповідати за цього футболіста (Ярмоленка – прим. ГС), тому що він не грає в одній зоні, зоні лівого захисника чи опорного. Він рухається по всьому полі і нам потрібно його перекривати за рахунок командних дій. В цьому матчі не вийшло.

Ми готуємось. Від матчу до матчу ростемо і думає, що в наступному поєдинку буде краще.

«Динамо» - це чемпіон України. Звичайно воно дивує. Це топ команда. Цікаво грати з такою командою і хочеться грати кожну гру з таким колективом, бо на полі з такими футболістами ти ростеш від матчу до матчу.

Будемо рухатись дальше і перемагати в кожному поєдинку.

Не потрібно просити вболівальників приходити на гру. Ми повинні виходити на поле і доказувати, грати в цікавий футбол, створювати багато моментів і не треба буде пустими словами запрошувати людей, вони тоді самі захочуть прийти на гру. В такій манері треба запрошувати їх на стадіон. 

Нагадаємо, що «зелено-білі» програли киянам на «Арені Львів» 2:0.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: