Володимир Костевич: "Нарешті проявили колективний дух!"

22 вересня 09:09
Переглядів: 183
костевич

Цього молодого футболіста «Карпат» і молодіжної команди України уже не має потреби представляти. Про Костевича уже багато хто знає. Бо про цього «говорять» його гра і особливо красиві голи. Хоча у спілкуванні, Володя скромний, але цікавий і позбавлений зоряної хвороби співрозмовник.

- Нинішня нічия, для команди «Карпати», мабуть, рівнозначна перемозі?

- Що правда, то правда. Цей поєдинок для нас не складався ні вдало, ні успішно. Ми пропустили два швидких голи. На щастя, зуміли переламати хід гри на свою користь. І також змусили харків’ян двічі розпочинати з центра поля ще у першому таймі. Після перерви знову обмінялися голами. Щоправда ми забили ще два голи, які арбітр зустрічі не зарахував. Тож сьогодні у сітках воріт побувало аж вісім м’ячів. Солідний улов. Та ця гра для мене, як і для моїх партнерів уже стала історією. Через день на розборі наш тренер вкаже нам на наші помилки і те, як ми насправді можемо грати у наступних матчах.

- Чи було важко протидіяти такому суперникові?

- Особливо тоді, коли ми пропускали. А коли забивали самі, то робили це з насолодою. Так, що все нормально. Ніякої різниці, як бачите, між «Металістом» і «Карпатами» немає. Ми були ближчими до перемоги, але довелося до останньої секунди відіграватись.

- Чи можна сказати, що футболісти команди «Карпати» нарешті показали свій характер і те, що можуть грати значно краще...

- Саме це я і хотів сказати. В цьому сезоні це наш перший поєдинок, за який не соромно. Хоча і в попередніх повністю віддавались. Але ще раз наголошу, що сьогодні ми упустили свою перемогу.

- У попередніх матчах «картина» на полі була ідентичною з сьогоднішньою, але вам, футболістам не вдавалося переламати хід гри на свою користь. Можеш відповісти чому?

- Жоден із проведених нами матчів нічого спільного між собою не має. Так було, що ми перемагали, грали унічию і поступалися, але ніхто з нас не грав у півсили. Кожен матч на максимумі. Інакше нічого виходити на поле. До того ж від нас часто відвертався фарт.

- Розумні люди кажуть, що щастить сильнішому…

- А я відповім, що не завжди. До того ж і щастю іноді треба допомагати.

- На стадіоні багато крісел світили пустками…

- Розумію, що маєте на увазі. Але своєю майстерністю і самовіддачею та кращими результатами будемо заохочувати своїх прихильників повертатися на рідний стадіон. Зі свого боку уже зараз запрошую львів’ян на кубковий матч, який «Карпати» проведуть з київським «Динамо» в суботу 27 вересня на «Україні». Тож до нових зустрічей!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: