Володимир Костевич: "Не ходитиму на кутові, щоб суперники не звикали"

11 травня 11:22
Переглядів: 3364
костевич

У лівого захисника «Карпат» Володимира Костевича є не лише відмінні дефенсивні навички, але й гольове чуття. І нехай гол у ворота «Чорноморця» не був таким красивим та ефектним, як «Говерлі» чи «Ворсклі», але хіба в красі голів щастя? 

– «Чорноморець» зіграв проти нас дуже організовано і поки у них були сили, вони закривали всі зони, не даючи нам простору. Що тут говорити? Вони поставили проти нас дуже хорошу тактику. У перерві ми внесли у гру певні корективи, почали більше залучати фланги і загострювати гру через подачі на нападників. 

– Ти міг забити і раніше, але мало не зламав штангу... 
– Ігор Худоб’як здорово віддав мені м’яча, я прийняв, прокинув і відразу треба було бити. Я хотів поцілити у шпарину між штангою і воротарем, але трішки не влучив. Та ми не зупинилися, нам обов’язково треба було виграти і при цьому не пропустити 

– Здалося, що на кутовий від Шведа ти не мав наміру йти... 
– У нас розписано, хто і як має грати під час стандартів. Я стояв в центральному колі, але побачив, що суперники не криють наших гравців, які перебувають на підборі. Тому я вирішив долучитися до тих, хто був в карній зоні. І не прогадав. 

– Тепер частіше тебе можна буде побачити на дальній штанзі? 
– Ні, не ходитиму на стандарти, щоб суперники не звикали. Але те, що не буде сюрпризів – не обіцяю(сміється)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: