Володимир Костевич: "Не вистачило завершального удару"

18 вересня 10:00
Переглядів: 177
Володимир Костевич

У напруженому двобої з «Чорноморцем» інтрига зберігалася до самого кінця. Однак «Карпатам» не вдалося перервати неприємну серію без перемог. Про двобій з «моряками» Інформаційному центру «Карпати» розповів Володимир Костевич. 

– Ми налаштовувалися на перемогу і навіть не думали про інший підсумок. Сталося все не так, як ми очікували. Нам потрібно набирати максимум очок. Повинні вилазити з дна турнірної таблиці. 

– Ти став учасником найбільш резонансного епізоду в матчі. Коли здавалося, що суддя призначить пенальті за фол проти тебе, ти отримав «жовту» за симуляцію...
– Щойно переглядали цей момент на відео у роздягальні. Дивилися з ракурсу з-за воріт – виглядає, що це стовідсотковий пенальті. Стрибок ззаду був, я підставлявся, контакт мав місце. Як на мене, то фол. За що мені попередження? Це питання до судді. 

– Коли Ігоря Худоб’яка замінили, капітанську пов’язку він передав тобі. Ти вперше грав у ролі капітана?
– Раніше таке траплялося тільки на тренувальних зборах. В офіційних матчах це мій дебют. Цей момент додав мені більшої впевненості. Це подвійна відповідальність і стимул для мене. 

– До зустрічі з «Карпатами» «Чорноморець» виграв у чотирьох матчах поспіль. Готувалися до важкого поєдинку?
– Намагаємося не звертати увагу на суперника. Не має значення, чи це «Чорноморець», чи «Динамо», чи хтось інший...Треба виходити і викладатися на 120 відсотків. Сьогодні боролися за перемогу, але, на жаль, не змогли потішити вболівальників.

– Після гри ви всією командою підходили до фанатів. Вже в середу на вас чекає кубкова гра...
– Фанати були розчаровані, адже ми зіграли внічию. Я розумію їхнє розчарування. Мабуть, претензії назбиралися раніше, а не тільки через сьогоднішню гру. У поєдинку з «Чорноморцем» ми віддали всі свої сили. Можливо, я зараз перебуваю під впливом емоцій, але так відразу й не згадаю моменти біля наших воріт. Ми ж створили достатньо нагод – і простріл наприкінці першого тайму, і шанс у Рудики, і порожні ворота, і ситуація з пенальті. Просто не вистачило завершального удару.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: