Володимир Костевич: "Радий, що потрапив у чемпіонат Польщі, але мрію зіграти за "Арсенал"

24 грудня 13:32
Переглядів: 190
костевич

Захисник Леха Володимир Костевич розповів про свої враження від чемпіонату Польщі, а також зізнався, у якому клубі хотів би спробувати свої сили.

"Перед командою стоїть мета – перемогти в чемпіонаті, і Лех тур за туром йде до цієї мети.

Чемпіонат Польщі мені подобається. Я радий, що потрапив сюди. Організація змагань на високому рівні. Мені нема на що скаржитися. Я в складі, а для футболіста це найголовніше. Тим більше, що моя команда завжди бореться за найвищі місця. Нас завжди приходить підтримати велика кількість глядачів, що теж є хорошим стимулом для досягнення максимального результату. Виступаючи в Україні, подібним я похвалитися не міг.

До легіонерів ставляться добре. Коли я щось просив, мені завжди допомагали. З польською мовою у мене також давно немає проблем.

Проте з часом хотілось би спробувати свої сили у топ-чемпіонаті. Зокрема, мрію зіграти за Арсенал, за який я вболіваю ще з дитинства.

Що стосується збірної України, то кожен український футболіст мріє зіграти за свою національну команду. Тому я працюю і чекаю свого шансу", – цитує Костевича Команда №1.

Відзначимо, що після 21 туру Лех посідає 2 місце у чемпіонаті Польщі, відстаючи від Легії на 2 очки. В активі Костевича 16 поєдинків, кілька матчів українець пропустив через травму.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: