Володимир Костевич: "У "Чайки" було величезне бажання"

24 серпня 14:56
Переглядів: 95
Володимир Костевич

По завершенні кубкового матчу в Ірпіні з «Чайкою», гравці «Карпат» Амбросій Чачуа та Володимир Костевич із роздягальні вийшли з льодом: перший – під коліном, другий – над коліном. З питання, напряму пов’язаного з цим фактом, і почав розмову з автором останнього голу в матчі кореспондент Інформаційного центру ФК «Карпати».

– Гравці «Чайки» виявилися досить жорсткими суперниками?

– Звичайно, здалося навіть, що у них головний аргумент у грі був один – це бажання. Такі команди перш за все за рахунок бажання можуть сподіватися на позитивний результат в іграх з вищим за класом суперником. Звичайно, що в них було таке бажання, щоб пройти далі. А хто не хоче пройти далі?..

– Твій гол вийшов дуже ефектний. Як тобі вдалося так пробити?

– Я побачив що був відкритий дальній кут воріт і подумав одразу ж, а чому б не пробити. І получилося! Зараз вже не пригадую, чим вдарив – чи коліном, чи щитком, чи гомілкостопом. Хоча яка різниця – головне, що забив.

– Як можна пояснити ті моменти, що створила «Чайка»?

– Це футбол, а в футболі буває по-різному. Можливо, ми розслабилися, а можливо «Чайка» моментами добре зіграла, тому і створила свої моменти. Так буває у футболі, адже атакують обидві команди.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: