Володимир Костевич: "В "Карпатах" мене вже називають ветераном команди"

06 квітня 11:33
Переглядів: 226
Володимир Костевич

Захисник львівських "Карпат" Володимир Костевич розповів про свої мрії і стан справ у "зелено-білих".

Про збірну України

Це моя мрія з дитинства. Я думаю кожен футболіст хоче грати в національній збірні і я не виключення.  Пам'ятаю, коли робив перші кроки у футболі, то я пообіцяв батькам, що гратиму у національній збірній.

Колектив у нас (в молодіжній збірній - Ред.) був надзвичайно дружний і стараємось спілкуватись, переписуємось в соціальних мережах.

Про перехід в "Дніпро"

Я цю інформацію почув від свої друзів. Вони подзвонили і спитали: "Ти що переходиш в "Дніпро"?". - "Та ні я перший раз це чую". Пізніше мені скинули посилання на сайт на якому я подивився, що ""Дніпро" цікавиться мною. Не знаю наскільки це була правда. До мене не доходило ніяких розмов про це.

Про бажання грати під керівництвом Мирона Маркевича

Першою моєю школою була "Школа Маркевича".  Я починав там. Він (Маркевич - Ред.) приходив на тренування, давав поради нам. Звичайно хочеться грати в топ клубах.

Про молоду команду "Карпат"

Так, як у нас доволі молода команда, то мене вже жартома називають ветераном команди. Але всі розуміють один одного і що клуб зробив такий вибір - виховання молодих футболістів.  Ми підтримуємо молодих коли вони приходять в команду. Я пам'ятаю по собі,  це дуже важливо коли старші партнери підтримують і помагають не тільки на футбольному полі, а й за його межами.   Найавторитетнішими в команді є такі футболісти як Худоб'як, Голодюк, Гітченко, Пластун.

Про Ігоря Йовічевіча

Він не розділяє команду на молодих і старших, а ставиться до всіх однаково і до всіх однакові умови. Якщо в нас є хороші матчі то він старається опустити нас на землю. А після таких матчів (програних - Ред.)  ми навіть не робимо переглядів. Він старається забути цей матч і вивести нас з психологічної ями.

Про завдання на сезон

Турнірних завдань в нас як таких не має. У нас завдання поставити хороший футбол і створити колектив який в майбутньому зможе боротись за єврокубки.

Про пусті трибуни

Звичайно розумію наших вболівальників, які після серії невдалих матчів перестали ходити на стадіон. Але всі вболівальники які приходять хочу подякувати. Вони наші вірні фанати, які не зважаючи на важкий період все ж таки нас підтримують. А ми своєю грою будемо старатись щоб стадіон "Україна" був забитий повністю.

За матеріалами сайту Футбол 24

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: