Володимир Ковалюк: "Футболу як такого не було, але є результат"

10 листопада 10:43
Переглядів: 204
Володимир Ковалюк

Володимир Ковалюк, головний тренер ФК «Тепловик», поділився враженнями про матч із «Арсеналом-Київщина» із Білої Церкви в якому його команда перемогла 3:0.

- Хочу всіх привітати з перемогою на яку ми очікували цілий місять. Команда не вигравала, нам чогось не вистачало. Хоча по тих матчах, що ми провели не можна сказати, що грали погано.

У сьогоднішній грі була одна боротьба. Я своїх футболістів налаштовував на те, що якщо ми виграємо боротьбу, то виграємо матч. До першого голу було дуже важко. Поле у поганому стані. У нас були кадрові проблеми бо не грали основні гравці, які грають велику роль в команді (Януш, Боришкевич, Дербах). Гравці якими ми їх замінила сьогодні мені дуже сподобались своєю самовіддачею і бажанням грати у футбол.

Футболу як такого не було, але є результат. Є від чого відштовхнутися. Є прикарпатський дух. Ми не здались, боролись до останнього і забили аж три голи.

Дякую вболівальникам, які в таку холодну погоду і в дощ прийшли підтримати команду. Ми граємо для них і приємно, що була така підтримка людей. Футболісти це відчували на полі тому й не зупинялися, а грали до кінця.     

Нагадаємо, що після 17 зіграних турів івано-франківці знаходяться на 11 місці маючи у своєму активі 21 очко.

Наступним тур «Тепловик» пропускає і зіграє вже 20 листопада коли прийматиме в себе в дома «Реал Фарм»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: