Володимир Ковалюк: "Головне, що в "Тепловика" є гра"

23 жовтня 12:41
Переглядів: 131
Володимир Ковалюк

Володимир Ковалюк, головний тренер ФК «Тепловик», поділився враженнями про матч із винниківським «Рухом» в якому його команда програла 0:1.

- Шкода, що прес-конференції дають тільки тренери команд і тільки вони роблять оцінку матчу. Треба, щоб суді теж робили оцінку своїх дій. Ви все самі прекрасно бачили. Головне, що в «Тепловика» є гра, гравці не зламались. Ми грали проти лідера Другої ліги. Ми налаштовували наших хлопців щоб вони бились, боролись. В них потрохи проявляється прикарпатський дух.  Хлопці не зупинились після вилучення у першому таймі, хоча воно було не заслужене. Там було спершу порушення «Руху», а потім суддя може не побачив, ми не знаємо, але це його рішення. Але так не судять, не в тому плані, що нам так треба, а в тому що судити треба чесно, відкрито і послідовно. І ми, і вболівальники не задоволені діями судді.

Хочу подякувати хлопцям і вболівальникам, які в таку погоду прийшли підтримати команду. Перемоги прийдуть. А без поразок не буде перемог. Будемо старатись перемогти, якомога швидше. Грою і самовіддачею я дуже задоволений. В перерві я сказав, що нам нема, що втрачати. Ми перебудувались в три захисники і шукати свій шанс. Хоча в першому таймі Худоб’як вийшов один на один, забий він і все могла скластись по іншому. Виграти може б і не виграли, але в нічию могли зіграти.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: