Володимир Ковалюк: "Гравці "Тепловика" провалили мою установку"

21 листопада 18:31
Переглядів: 185
Ковалюк

Володимир Ковалюк, головний тренер ФК «Тепловик», поділився враженнями від матчу в якому його команда програла вдома ФК «Реал Фарма» (0:4).

- Хочу подякувати тим людям, які доклали максимум зусиль щоб ми провели останній матч цього року в Івано-Франківську. Всі бачили яка була погода, скільки було снігу. З цією задачею ми справились. Розчистили поле. Все що вимагалось від адміністрації стадіону для проведення матчу було зроблено. Зроблено завдяки вболівальникам і службам, які допомогли технікою.

Що стосується нашої гри, то в другому таймі в мене вже не було емоцій. Те, що я просив хлопців на установці перед грою вони не виконали. Вони провалили установку тренера і це мене найбільше «вбиває». Футболіст повинен слухати тренера. У нас було одне питання: не пропустити контратаки «Реал Фарма». Я налаштовував наших гравців. А особливо захисників щоб вони позакривали зона так щоб «миша не пробігла». Але вони мене не почули і робили, що хотіли.

Гравці дуже багато помилялись у простих ситуаціях. Я розумію, що складне поле, підготовка в нас була дуже складна, бо два тижні лежав сніг і повноцінного тренувального процесу не було, як могли так і готувались, але гравці повинні виконувати те, що говорить тренер. Але гравці все пустили на «самотьок». Ніби ініціатива була в нас, ми атакували, щось хотіли, старались. Не можу сказати, що хлопці не хотіли виграти. Показували якусь гру. Але потрібно вміти і захищатись. Гравці не проявили того характеру про який я постійно говорю, той прикарпатський дух.

В таку погоду прийшли вболівальники. Нижній ярус в нас був повністю заповненим. Хочу їм подякувати. Я ніколи не думав що ми можемо програти 4:0. Але є футбол. Потрібно пройти і через це. Думаю, що треба і 0:4 програти і 4:0 виграти.

Тільки 13 гравців були готові сьогодні грати. Дуже багато травмованих, ще й захворіли люди. Вболівальник кричали міняйте, підсилюйте, але не було ким.  Ви бачили, що два футболісти це молоді хлопці 1998-99 років. Було зрозуміло, що це не буде підсилення. Їм ще треба багато тренуватись щоб підсилити команду. Але вони молоді і перспективні гравці  це були вимушені заміни, бо щось треба було міняти на футбольному полі. І Бойко попросив заміну, бо вже втомився. Випускали другого нападника щоб забити бодай гол і реабілітувати себе перед вболівальниками, бо 4:0 це трошки забагато. Шкода, що так завершили рік.

Нагадаємо, що «Тепловик» у вісімнадцяти матчах набрав 21 очко та займає одинадцяте місце. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: