Володимир Ковалюк: "Хочемо посилити конкуренцію в команді"

29 січня 19:32
Переглядів: 277
Володимир Ковалюк

Головний тренер МФК «Тепловик-Прикарпаття» розповів програмі «Час спорту» на ТРК 402 про підготовку до сезону.

- 20 січня команда вийшла з відпустки і розпочала підготовку до другої частини чемпіонату. Ми хочемо провести три повноцінні збори щоб добре підготуватись і команда була у хорошому фізичному стані. І з відпустки вийшли з бажанням грати, бо скучили за футболом. Ми закінчили грати ще в листопаді минулого року, була двомісячна пауза, тому всі тренуються з бажанням і хочуть себе проявити. Я поставив гравцям завдання підготуватись як змога краще. Ми хочемо посилити конкуренцію в команді. Запрошуємо, як молодих так і досвідчених гравців.

Наразі команду покинули тільки два гравці – це Овчар і Якібчук. Прийшли в команду два досвідчені виконавці - Олег Веприк та Роман Бочкур. Останній минулого року грав за ФК «Полтава». Ведемо переговори ще з іншими гравцями які грали в професійний футбол. Також взяли трьох молодих гравців (Гравці «Тепловика-ДЮСШ-3»: Назар Гуменюк, Роман Дитко і Ярослав Вацеба – прим. ГС) на перспективу. Не погані гравці, подобаються мені, видно, що вони прийшли сюди з бажанням. Взяли молодого гравця з Битківа, теж непоганий перспективний хлопець.

В команді також появився тренер-селекціонет Ігор Гогіль. Він буде мені допомагати в тренувальному процесі. А на вихідних, коли ми будемо грати, то він спостерігатиме за матчами обласного чемпіонату. На вихідних ми граємо матчі чемпіонату і не встигаємо слідкувати за футболістами. Так по прізвищах знаємо, по чутках, дзвонять щоб переглянули того чи іншого. Щоб мати реальну картину, то потрібно поїхати на матч і подивитись на гравця в дії. Тому є необхідність мати тренера селекціонера. Всі професійні команди мають такого тренера, а інколи і не одного. Тому вирішили  взяти Ігоря Гогіля щоб нам допомагав у цій роботі.   

Перед початком чемпіонату всі думали, що це команда на один місяць, це тільки розмови і нічого не вийде. Ми зробили все щоб команда існувала і прогресувала. І зараз є багато гравців, що дзвонить і хочуть в нашу команду. Але я хочу зробити ставку на нашу молодь – 95-го, 96-го років народження. Це досить непогане покоління. Хочу зробити кістяк команди саме з них. Це буде команда на перспективу. І через рік два вона стане ще сильнішою, якщо хлопці працюватимуть так як треба. Також ми добираємо досвідчених щоб вони трохи підказували їм. У нас є Худоб’як, Боришкевич, Веприк, Бочкур, Плетиницький, Януш гравці, які вже мають хороший досвід. Є ще гравці 98-го і 99-го років. Ми зробили ставку на три покоління.

Зимову підготовку ми розбили на три збору. Перший відбудеться в Яремчі. Де буде багато фізичних навантажень, будемо закладати базу. Акцент буде робитись за фізичну підготовку. Буде пару тренувань з м’ячами.

Працюємо над тим, щоб на другі збори поїхати в село Щасливе біля Києва на турнір пам’яті Сергія Закарлюки. Буде досить не поганий турнір за участі команд Першої і Другої ліг.  Нам дають штучне поле для тренувань.

Третій етап підготовки ми хочемо провести у селі Вістова, тут у нас. Будемо вже готуватись до першої гри чемпіонату, яка відбудеться 18 березня з Новою Каховкою.    

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: