Володимир Ковалюк: "Обов'язково будемо запрошувати нових футболістів"

29 листопада 20:15
Переглядів: 354
Володимир Ковалюк

Головний тренер івано-франківського «Тепловика» під час чат-конференції на сайті firtka.if.ua розповів про плани команди на зиму та як підсилюватимуть команду.

В міжсезоння ми плануємо провести кілька повноцінних зборів команди для найкращої підготовки до другої частини чемпіонату. Перед початком сезону такої можливості у нас не було. Зберемось після свят - 20 січня. Плануємо провести три повноцінні тренувальні збори. Перші в Яремче. Другі на теренах області (все залежатиме від погоди). Треті - хочемо виїхати на якийсь турнір.

У міжсезоння обов'язково будемо запрошувати нових футболістів для підсилення команди. Для бажаючих можливий огляд - в нас відкриті двері для всіх, хто хоче потрапити у команду «Тепловик». Будемо підсилювати захист. Нам не достатньо 2-х воротарів, треба ще одного молодого на перспективу. Хочеться повернути наших футболістів, котрі грають у інших професіональних командах в Україні та за кордоном.

Надіюсь, що лідери команди Боришкевич і Худоб’як ще довго в нас гратимуть. Угода з Худоб’яком підписана на один рік, але зараз працюємо над тим, щоб підписати його на три роки.

Постійно переглядаю молодих гравців. Слідкуємо за всіма футбольними школами, де займають молоді футболісти. У команді U-19 є перспективні гравці. При можливості ми переглядаємо їх, але вони ще навчаються в навчальних закладах і виступають за свої команди в ДЮФЛУ.

Ми спілкуємось з тренерами інших обласних команд щодо підсилення нашої команди, їхніми футболістами. Є перелік гравців, яких хочемо бачити в команді, але не хотів би зараз їх озвучувати. Варіант підсилення за рахунок орендованих гравців із команд Прем’єр-ліги не розглядаємо. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: