Володимир Ковалюк поділився враженнями від перемоги в Хмельницькому

23 липня 17:00
Переглядів: 182
ковалюк

Володимир Ковалюк поділився враженнями від гри в Хмельницькому:

– В першу чергу, хотів би привітати хмельницьких вболівальників з початком чемпіонату Другої ліги. Скажу відверто, рік тому у вас команда була слабшою, але тоді ви нас обіграли з рахунком 2:1. За рік «Поділля» суттєво додало, багато у вас молодих футболістів, але їм не вистачає досвіду. У нас більш досвідчена команда.

При рахунку 2:1 ми вже грали по результату, адже зараз кожне очко для нас на вагу золота, про що я і говорив хлопцям під час перерви. В другому таймі ми віддали ініціативу, а «Поділля» виглядало дуже достойно, я бачу потенціал цієї команди, адже молоді хлопці стараються. Можливо, у них ще щось не виходить, але вони хочуть грати в футбол, і для молодих гравців це дуже важливо. Якщо футболіст має бажання, то є перспектива. Ми переграли достойного суперника.

Що стосується нашої гри, результатом я задоволений. Так, є проблеми, але ми це розуміємо і над цим працюємо. Не реалізовуємо моменти, і це така хвороба у нас. В цілому футбол був хороший, бойовий. Рахую, зараз кожна гра буде такою, адже більшість гравців на Західній Україні мають бійцівські якості. Можливо, щось не буде виходити, але битися вони будуть до кінця.

За матеріалами: fc.if.ua