Володимир Ковалюк: "Шевченко не боїться експериментувати навіть в ключових поєдинках"

11 червня 13:57
Переглядів: 119
Ковалюк

Тренер місцевого ФК “Тепловик-Прикарпаття” Володимир Ковалюк прокоментував гру збірної України та роботу її головного тренера Андрія Шевченка.

“Щось конкретне можна буде говорити лише після закінчення відбіркового циклу. Але мені в Андрієві Шевченку подобається те, що він не боїться експериментувати навіть в ключових поєдинках.

Згадайте, як він вгадав з дебютом у національній команді Едуарда Соболя і Миколи Матвієнка. Також важливо, що керманич не заглядає в паспорт гравця і не дивиться, за який клуб він виступає. Для нього головне, щоб виконавець був корисний збірної. Що стосується помічників Шевченко, то це його вибір. Значить, йому комфортно з ними працювати …”, – прокоментував роботу Шевченка Ковалюк.

Щодо шансів збірної України потрапити на Чемпіонат світу, то Ковалюк оцінив їх наступним чином:

“Якщо відверто, ситуація важка, проте ще не все втрачено. Звичайно, для початку 11 червня потрібно перемагати Фінляндію на її полі.

Переконаний, що це реальне завдання, але за умови, що підопічні Андрія Шевченка дуже дисципліновано зіграють біля своїх воріт. Все ж клас наших хлопців вище, та й особливої мотивації стрибнути вище голови у господарів немає. Цим теж треба скористатися …”, – сказав тренер ФК “Тепловик-Прикарпаття”.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: