Володимир Ковалюк: "Суддівство – це хвороба українського футболу"

19 березня 20:42
Переглядів: 298
Ковалюк

Головний тренер МФК «Тепловик-Прикарпаття» поділився враженнями від переможного матчу з «Енергією» (3:1) та про плани підготовки до наступної гри.

- Ви самі все бачили на футбольному полі. Думаю, що наша команда виглядала краще за суперника. Я боявся цієї гри. Ми пам’ятаємо першу домашню гру із «Іллічівцем-2», коли у нас було багато моментів і думали що переможемо, але у підсумку програли. Тому був легкий мандраж. Проте коли побачив з перших хвилин, як хлопці були заряджені на гру, на боротьбу. Побачив той прикарпатський дух, який я їм хочу привити. Я задоволений грою і ставленням футболістів. Ми взяли досвідчених футболістів (Веприка і Бочкура) і це зразу було видно. У стартовому складі вийшло шість досвідчених гравців і п’ять молодих. Це збалансувало команду і ми почали грати на результат. Це основне. Футбол забувається. Задоволений змістом гри. Вважаю що дала результат підготовка, яку ми провели.

Ця гра не є показником для нас, бо вона тільки перша. Ще є 13 матчів і аналіз підготовки і селекції ми зможемо зробити вже 2 червня. Дякую вболівальникам, які не зважаючи на погоду прийшли і підтримали команду.

За що суддя мене вилучив я не зрозумів. Я крикнув «Що ти робиш» після того як він вилучив Француза. Він зразу покликав мене і вступив у дискусію. Не хочеться обговорювати суддівство. Це напевно хвороба українського футболу. У нас постійно якісь скандали. На першому місці повинен бути футбол, а не суддя. А в нас виходить, що суддя це центральна фігура матчу. Що наша команда, що їхня не задоволені діями арбітра. У цій грі він хоча б з трьох пенальті повинен був один поставити. Тут не треба нічого придумувати. Всі люди бачать, а він не бачить. Я цього не можу зрозуміти. У нас, що рівень футболу впав, що суддівства.

Після цієї гри ми один день відпочинемо (поле було важке і в’язке). У понеділок розпочне підготовку до наступної гри в Маріуполі.  У нас буде складна поїздка. Нас попросили перенести гру з 25 на 26 березня. Ми в п’ятницю виїжджаємо і аж в неділю приїдемо на гру. Ми будемо дві ночі і один день їхати в поїзді. А назад, як будемо повертатись, то приїдемо у вівторок. Це буде найважча поїздка. Але, що зробиш. Всі туди їдуть і ми поїдемо.

Готуватись будемо у звичайному режимі. Будуть одноразові тренування. Проблема, що не має штучного поля і через цю погоду не має де тренуватись. Коли готувались до сьогоднішньої гри, то їздили по селах, бігали в парку, шукали поля це можна тренуватися. На центральному стадіоні не тренувались щоб зберегти газон.

Ми вже віддали борг Новій Каховці, тепер поїдемо віддавати в Маріуполь. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: