Володимир Ковалюк: "У гравців "Карпат" є амбіції"

02 грудня 23:00
Переглядів: 186
Володимир Ковалюк

Екс-гравець львівських «Карпат» і донецького «Шахтаря» поділився своїми сподіваннями напередодні протистояння галичан і «гірників», що відбудеться в четвер в Одесі.

ОЧІКУВАННЯ

Мені подобається гра обох команд. Якщо хороший футбол у виконанні «Шахтаря» є звичним явищем, то «Карпати» мене приємно дивують. Дуже імпонує той факт, що важливу роль у команді відіграють молоді футболісти. Вважаю, що сплав досвіду і молодості у Львові – це правильний вектор розвитку клубу. Тому буде цікаво поглянути, як виглядатимуть «Карпати» на фоні лідера. Впевнений, що нас чекає бойова гра.

ФАВОРИТ

Втрата очок «Шахтарем» і «Динамо» в нашому чемпіонаті сприймаються, як сенсація. Тому в кожному матчі Ліги Парі-Матч донеччани і кияни є безумовними фаворитами. Якщо команда Йовічевіча заробить очки, то це сприйматиметься, як сенсаційний результат.

ОДЕСА

Безумовно, «Шахтар» страждає від постійних матчів за межами дому. Проте для вболівальників «гірників», які живуть у різних містах це хороша нагода побачити улюблену команду на власні очі. 

ШАНСИ

Відверто кажучи, я не думаю, що у львів’ян буде багато шансів. Але чому б не замахнутися на сенсацію? Однозначно, «Карпатам» буде нелегко. Хоча мені здається, що нинішня команда має достатньо амбіцій і побореться завдяки карпатівському духу. Я добре знаю, що це таке. 

КОЗИРІ

В «Карпат» розумний тренер. Я переконаний, що він щось придумає. У Львові зараз хороший колектив, який б’ється за клуб і за тренерський штаб. Якщо Ігор Йовічевіч обере правильну тактику і побудує гру на контратаках, то гості зможуть розраховувати на позитивний результат. В жодному разі не можна давати слабинки. Гравці «Шахтаря» мають величезний досвід і високу кваліфікацію. Будь-які помилки суперника вони трансформують у забитий гол.

СИМПАТІЇ

Частинку серця я залишив і у Львові, і в Донецьку. В «Карпатах» я розпочинав свою дорогу у футболі, там сформувався, як футболіст. В «Шахтарі» я також провів чудовий період і виступав там у зрілому віці. Вболіватиму за хороший футбол.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: