Володимир Ковалюк: "В Україні дуже низько впав рівень суддівства і команд"

03 жовтня 18:30
Переглядів: 205
Володимир Ковалюк

Наставник івано-франківського «Тепловика» Володимир Ковалюк прокоментував поразку своєї команди у матчі з херсонським «Кристалом» 2:0.

- Ми зіштовхнулись із проблемою, що п’ять провідних футболістів не змогли сьогодні зіграти. Головна проблем була, що не міг зіграти кращий бомбардир ліги і лідер нашої команди Ігор Худоб’як, його не вистачало на полі. Але в нас було ще п'ятнадцять футболістів з якими ми приїхали. Проте багато футболістів мене розчарувало своїм відношенням до гри. Більшість гравці були молоді, перспективні, талановиті, ще діти, але в них нема наразі спортивної злості і характеру і це мене розчаровує. Ми руки не опускаємо, треба вміти програвати. У нас молода команда, що складена тільки з місцевих футболістів. Нікого не запрошуємо і не збираємося запрошувати з інших регіонів.

Сьогодні хотіли досягнути результату за рахунок бажання і боротьби але не вийшло. Також вплинув швидкий гол. Хоча рахунок не по грі ми могли пропустити більше. Дякую нашому воротарю, бо захисники спали на полі. Ми зробимо висновки і знатимемо на кого нам надіятись далі.

Також серйозно на команду впливає далекий виїзд, бо в нас що не поїздка то 900 – 1000 км. Поки доїдемо, поки приїдемо, а були матчі на п’ятий день то між іграми тільки два тренування проводили. Часу мало для того щоб відновитись, бо наші гравці до цього ніде не грали і вони ще не привикли до такої системи.

Коментувати суддівство не хочеться, бо судять такі судді що помиляються як в одну сторону так і в іншу. Це  образливо, бо вони повинні цінувати працю гравців і тренерів, які тренуються, здоров’я «гроблять», а вони прийшли три рази свиснули не в ту сторону і на цьому закінчили. Не має що коментувати бо рівень, що суддівства, що команд дуже низько впав в порівнянні, наприклад, ніж 10 років тому, і команди були цікавіші і суддівство кваліфікованіше.  До судді претензій нема, як вміє так і судить.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: