Володимир Ковалюк: "Їздимо по селах, шукаємо поля"

12 березня 10:37
Переглядів: 702
Ковалюк

Головний тренер «Тепловика-Прикарпаття» розповів про підготовку команди до сезону і завдання перед командою.

- Основне, що в команді залишився кістяк. Ви самі прекрасно розумієте, що команда не може сформуватись за пів року. Потрібен певний час. Головне завдання яке переді мною стояло щоб футболісти, які виступали в першій половині чемпіонату залишились та знайти підсилення. Нам керівництво поставило завдання боротись за 7-8 місце.

В цілому підготовкою задоволений. Є в нас трошки проблеми, але вони складаються з погоди. В нас немає полів із штучним покриттям, але ми працюємо над цим і думає, що десь до літа ми збудуємо стадіон із штучним покриттям на території ЦМС «Рух». Там можна буде проводити тренування і не потрібно буде виїжджати і витрачати кошти.

Цієї зими ми їздили в Яремче де заклали фізичну підготовку. Їздили на турнір в Щасливе, де провели п’ять матчів із досить непоганими суперниками. Правда на штучному покриттю. Зараз приїхали в Івано-Франківськ їздимо по селах, шукаємо поля, бо є трошки проблема – погода не та що потрібно. Полів щоб тренуватись немає. На стадіоні «Рух» не тренуємось, бережемо газон для гри.

Імена не грають у футбол. Хто себе краще проявить той і потрапить у стартовий склад. Грають футболісти, які на момент офіційної гри є сильнішими.            

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: