Володимир Ковалюк: "З командами Львівщини завжди хороші ігри"

09 лютого 08:13
Переглядів: 126
Володимир Ковалюк

Попри поразку в товариському поєдинку з «Рухом», головного тренера івано-франківського «Прикарпаття» Володимира Ковалюка загалом влаштували дії і настрій футболістів на полі.

Враження тільки позитивні, відколи ми стали професійною командою, завжди намагаємося зіграти з винниківським «Рухом». Це досить хороша команда Першої ліги. Суперник серйозний, чим більше ми гратимемо з такими командами, тим більше проблем у своїй грі побачимо. Гра виявилася бойовою, мали хороші моменти, могли їх реалізувати. За моментами могла би вийти нічия. Але ми вперше вийшли на штучне поле, адже до цього працювали на зборах у Яремче. В цілому, я задоволений ставленням футболістів до роботи.

Ви вважаєте, що закономірною була би нічия сьогодні?

Ви бачили, що у другому таймі ми створили вдосталь гольових моментів, але м’яч не хотів йти у ворота. Далі ми пропустили другий гол, і «Рух» грав за результатом. Але хлопці не зупинилися хотіли довести, що можуть протистояти такому супернику, хотіли не програти, і це мене радує, тому що моменти створювали, а це найголовніше у футболі.

Попри те, що це товариський матч, - це ж іще західноукраїнське дербі…

Так, у західноукраїнському дербі команді ніколи не хочуть поступатися. Ми з тренером суперників і футболістами домовилися, щоби футболісти один одного поважали. Але з виходом на поле все забувається, і завжди є безкомпромісна боротьба. Всі хочуть перемогти. Нам цікаво грати у дербі, не важливо, чи це «Карпати», «Рух», ФК «Львів» чи «Скала». Завжди у нас хороші ігри проходять з командами Львівщини.

За матеріалами: fcruh.com
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: