Володимир Лапіцький: "Маркевич запрошував Лозового у збірну…"

13 липня 18:20
Переглядів: 299
Володимир Лапіцький

«Рух» поповнився ще двома новими футболістами. Якщо про Олександра Воробея стало відомо ще минулого тижня, то прихід Євгена Лозового став цілковитою несподіванкою…

Нам потрібне було підсилення у центр поля, хотіли отримати ще одного досвідченого гравця. Тому в компанію до Кінаша і братів Баранців взяли Лозового. Бо сезон довгий, а завдання у нас – перемагати у всіх іграх і тішити наших вболівальників. Євген Лозовий може зіграти у центрі поля і на фланзіЖеня дуже хороший сезон провів в Охтирці, забивав багато, віддавав гольові передачі. Президент нашого клубу Григорій Козловський, а також Мирон Маркевич його пам’ятають за виступами у «Металісті». Гадаю, що ми зробили хороший вибір, і Євген нас не підведе.

До речі, кажуть, що Мирон Маркевич його залучав до тренувань з національною збірною України?

Так, Мирон Богданович розповідав, що коли він тренував збірну, то запрошував Євгена до тренувань, щоби він набирався досвіду, мабуть, уже тоді бачив у ньому потенціал.

Ще одне підсилення – це воротарська позиція. Із «Тернополя» перейшов Олександр Воробей...

Щодо Воробея, то я вам скажу, що Григорію Петровичу Козловському знадобилося 35 секунд, щоби прийняти стосовно нього рішення. Адже наш президент – колишній голкіпер, і він побачив одразу його хороший рівень. Сашко непоганий сезон провів у «Тернополі». Сподіваємося, що він складе гідну конкуренцію Олександрові Дяченку, а також Юрій Шевчук допомагатиме йому під час тренувального процесу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: