Володимир Лапіцький: від Бохашвілі очікуємо багато голів

01 лютого 16:45
Переглядів: 173
Володимир Лапіцький

Після того, як з команди пішов Олег Шептицький, робота з пошуку нового нападника тривала цілодобово. Безліч телефонних дзвінків від агентів, щоденні перемовини та аналіз українського ринку не припинялися. Результат такої роботи – форвард Євген Бохашвілі. Про всі подробиці трансферу нашому сайту розповів спортивний директор «Руху» Володимир Лапіцький. 

Володимире Георгійовичу, знову «Рух» приємно здивував своїх прихильників. Сьогодні до винниківчан приєднався Євген Бохашвілі. Як виникла ідея запросити саме цього форварда?  

Відомо, що ми робимо ставку на вихованців львівського футболу, тих, хто грав у наших командах. Родина Бохашвілі вже тривалий час мешкає у Львові, тож Євгена можна назвати нашим гравцем. Він молодий, але вже має досвід виступів у різних юнацьких та молодіжних збірних України. Також спробував на смак українську Прем’єр-лігу. Я радий, що він погодився. Варто віддати належне нашому президенту Григорію Козловському та Мирону Маркевичу, які відіграли величезну роль у цьому переході. Мирон Богданович знає можливості Бохашвілі за виступами у «Дніпрі», а Григорій Петрович вирішив усі президентські питання.

Контракт уклали лише на півроку, чому?

Цей час потрібен, аби ми з’ясували, як Євген почувається тут та йому зрозуміти чи все влаштовує. Він зробив крок назад, але для того, щоб разом з нами зробити два вперед. Це буде взаємна допомога. 

Чи довго тривали перемовини?

Десь два-три тижні, але коли він приїхав до Львова, Григорію Петровичу вистачило десяти хвилин про все домовитися. 

У клубі на Бохашвілі покладають великі надії. Насамперед усі від форварда вимагатимуть голів?

У нас команда вже півроку грає таким складом, є багато досвідчених виконавців - ті ж Баранці, Романюк, Кікоть. Гадаю, Бохашвілі теж стане одним з лідерів команди. Після прощання з Шептицьким нам потрібен був нападник. Гадаю, у Бохашвілі є всі можливості, аби забивати, тож очікуємо від нього багато голів.

Трансферна кампанія ще не завершена?    

Знаючи нашого президента, все можливо. Та якщо і будуть новачки, то один-два. Звісно, молоді та, звісно, вихованці львівського футболу, бо робимо ставку саме на них. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: