Володимир Мариновський: "Дії ФФУ – це повний "безпридєл"

14 квітня 15:25
Переглядів: 917
Володимир Мариновський

Сьогодні Конгрес ФФУ прийняв рішення про виключення Тернопільської обласної федерації футболу з колективних членів ФФУ та включеня громадської спілки «Тернопільська обласна Федерація футболу». Ми звернулись до голови ТОФФ Володимира Мариновського з проханням прокоментувати ситуацію.

- Рішення незаконне. Я вже 25 років у футболі,  ще такого не зустрічав, щоб сказати на чорне біле і виключити, ніби то ми не легітимні та не зареєстровані. Визнали нас не легітимними маючи всі папери і достовірні дані, що ми зареєстровані. Як ми можемо бути з 2005 року не зареєстровані. Нас визнали на Виконкомі ФФУ нелегітимними і призупинили членство, а сьогодні виключили. Я думаю що це повний «безпридєл».

Ми подали документи в суд ще місяць назад. Суд призначений на 16 травня. Думаю, що суд розставить все на свої місця.

- Чи була якась реакція ФФУ на позов у суд та чи була спроба з Вами домовитись?

- Нову громадську спілку очолює депутат від БПП Тарас Юрик. Це не мене чи організацію виключили за порушення статутів і регламентів ФФУ, УЄФА чи ФІФА. Це в наглу треба зробити керівником депутата Юрика, який в подальшому хоче займатись політикою і знову «залізти» у Верховну Раду, думає що йому федерація футболу допоможе. Це тільки через це.

- Можна вважати, що це політичне питання і політичне рішення?

- Так виходить.

- Незважаючи на рішення ФФУ Ви все одно проводите турніри.

- Офіційні ми не можемо проводити (Чемпіонат області). На сьогодні ТОФФ наша. У всіх районах проводить чемпіонати. Проводить чемпіонат ДЮФЛ теж обласна федерація, а не громадська спілка. Нас не можуть закрити. Ну не будемо ми колективними членами. Ми будемо чекати рішення суду. І все одно будемо займатись футболом. Є спеціально навчені люди, є ті хто працює в районах.

Всі районні федерація є колективними членами ТОФФ і всі працюють з нами. Точно так само комітет арбітрів. 44 судді прийняли рішення залишатись у старій федерації. Не залежно від того чи це молоді арбітри, які судять ДЮФЛ чи ті хто працює на матчах Другої і Першої ліг. Всі сказали, що залишаються з нами. Якраз 29 квітня буде наша звітно-виборна конференція.

- Юрик оголосив, що стартує новий чемпіонат області: 10 команд у Вищій лізі, 7 у Першій.

- Давайте дочекаємось, щоб чемпіонат стартував. Юрик вже пів року розказує, що він побудував п’ять площадок із штучним покриттям на своєму окрузі. Але тільки недавно відкрили в Козовій. Хай вони спочатку почнуть, побачимо скільки вони пограють, а тоді буде знати що робиться. Я в це мало вірю.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: