Володимир Мариновський: "Президенти клубів у "договірняк" не вірять"

22 січня 12:13
Переглядів: 87
Мариновський

Віце-президент ФФУ та голова Тернопільської обласної федерації футболу Володимир Мариновський про нібито договірне тернопільське дербі.

- Футболісти «Тернополя» з відпустки вже вийшли, а «Нива» збирається це зробити 23 січня. Саме тоді домовимося про зустріч. Будемо розмовляти з керівниками клубів, тренерами і гравцями, слухати їхні пояснення. Рішення Комітету залежатиме від того, що вияснимо в ході розслідування. Наразі крім повідомлення від офіцера УЄФА іншої інформації не маємо. Досі не могли працювати з клубами, оскільки усі їхні служби з листопада знаходилися у відпустках.

- Розслідування вестиме виключно ФФУ?

- Так. У нас є повідомлення про підозру, а не констатація. Основна мета Комітету і ФФУ – попередити такі випадки в майбутньому. Мусимо попередити керівництво клубів, щоб у подальшому такі випадки не повторювалися. Якою буде доказова база і чи хтось з дійових осіб визнає провину наразі сказати неможливо. За руку ми нікого не впіймали.

- Ви теж були присутнім на тому матчі…

- Своєї суб’єктивної думки висловити не можу. Власна футбольна інтуїція певні підозри в мені тоді породила, але говорити з певністю нічого не можу. З одним із тренерів команд ще напередодні відпустки я розмовляв і він мені сказав те саме, що й вам – про дві важких травми і вилучення. Була у мене розмова й із президентами клубів. Вони у «договірняк» не вірять. Точніше, хочуть не вірити. Але проти розслідування й розмови з футболістами та тренерами не заперечував ніхто. Навпаки – нам у цьому процесі задля винесення справедливого рішення обіцяють повне сприяння. В разі, якщо вина клубів буде доведена, їхню подальшу долю вирішуватиме Контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: