Володимир Мариновський: "Уболівальники стали свідками видовищного двобою"

10 липня 20:01
Переглядів: 263
Мариновський

Голова тернопільської обласної Федерації футболу Володимир Мариновський поділився враженнями від розіграшу суперкубка області.

— Що можна сказати про цьогорічний суперкубковий поєдинок? Це вже традиційний і авторитетний як для федерації, так і для усіх команд, які виборюють звання чемпіона та володаря кубка Тернопільщини. Як завжди ми серйозно готувалися до того, аби ця  неординарна для обласного футболу подія пройшла на доброму організаційному рівні і без жодних інцидентів, які, на жаль, іноді трапляються. Було досить важливо, щоб цього не сталося саме в матчі за суперкубок, присвячений пам’яті відомого нашого земляка-футболіста, якого на Тернопіллі дуже шанують. І мені приємно відзначити, що усе вийшло якнайкраще: гра проходила толерантно, незважаючи на гостроту протистояння, суддівська та інспекторська бригади відпрацювали також професійно, а уболівальники, яких зібралося на стадіоні Валиких Гаїв чимало, стали свідками видовищного двобою між справжніми лідерами обласних футбольних баталій.

У процесі підготовки до цього матчу, правда, були пропозиції провести його, скажімо, у Теребовлі, але таке рішення суперечило б спортивному принципу проведення змагального процесу, а тому обрали абсолютно логічно нейтральне поле. Побоювалися, правда, аби фанати команд не зіпсували футбольне свято своєю неадекватною поведінкою. Тому перед грою мали розмову з їх лідерами, які пообіцяли вболівати коректно і загалом дотримали слова. Вдячні за це їм, а також сільському голові В. Гаїв Олегу Кохману, який не лише  прийшов на гру повболівати, а й посприяв тому, аби спортарена, на якій відбувався суперкубковий матч пам’яті Івана Вишневського, була у відмінному стані.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: