Володимир Мариновський втратив посаду у Федерації футболу України

09 березня 22:50
Переглядів: 205
Мариновський

За результатами позачергового Конгресу Федерації футболу України посаду віце-президента втратив відомий тернопільський футбольний функціонер Володимир Мариновський.

На конгресі було обрано нове керівництво українського футболу. Головою Федерації став народний депутат від блоку Порошенка Андрій Павелко. Першими віце-президентами стали Вадим Костюченко та Олександр Бандурко, віце-президентами – Сергій Куніцин, Василь Орлецький, Олег Шкреба, Віктор Межейко, Володимир Лашкул, Михайло Ланьо та Ігор Кочетов, повідомляє ЗЗ.

Напередодні один з відомих сайтів цитував Мариновського, що він розраховує отримати одне з місць у керівних органах федерації.

"Мінімум – члена виконкому. Самокритично підходжу до себе, але думаю, що я один із тих, хто буде у новій команді, яка прийде до керівництва українським футболом", - відмітив Мариновський.

Також він розповів, що як би не завершилися вибори президента, в регіонах, в тому числі і в Тернополі, реалізовуватимуть програму будівництва стадіонів стандартних розмірів зі штучним покриттям.

Мариновський зазначав, що вже кілька разів зустрічався з міським головою Тернополя, з яким було попередньо погоджено, що такий стадіон зводитиметься в парку "Топільче" за торговим комплексом "Орнава" на площі 1,2 га. Вартість проект становитиме близько 230 тис. євро. При цьому однією з умов УЄФА, яка власне виділяє кошти для реалізації цього проекту, є те, що землю під стадіоном місто має передати обласній федерації футболу в дострокову безоплатну оренду (орієнтовно на 49 років).

Зазначимо, що у 2013 році Володимира Мариновського вчетверте обрали головою обласної Федерації футболу.

Тоді його кандидатуру одноголосно підтримали 95 делегатів, які взяли участь у роботі звітно-виборної конференції.

Чи пробуватиме нове керівництво ФФУ поставити своїх людей в обласних федераціях стане відомо уже невдовзі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: