Володимир Молінський - срібний призер міжнародного напівмарафону у Кракові

27 березня 20:45
Переглядів: 205
Володимир Молінський

23 березня ц.р. у місті Краків (Республіка Польща) завершився традиційний напівмарафон XI Półmaraton Marzanny. На старт 21-кілометрової дистанції вийшло понад 2 500 бігунів. Увесь п'єдестал пошани в абсолютній першості посіли українці.

Чемпіоном напівмарарафону із результатом 1 год. 8 хв. 19 сек. став Сергій Оксенюк з Волинської області, другим на фініші був 25-річний бігун із Львівщини Володимир Молінський, його результат 1 год. 9 хв. 44 сек., а на третю сходинку п'єдесталу зійшов ще один представник Волині Олександр Головницький із результатом 1 год. 10 хв. 52 сек. Чемпіонкою у жіночому заліку стала українка Олена Бурковська, показавши час 1 год.15 хв.36 сек.

Вітаємо Володимира Молінського із вдалим початком змагального сезону й бажаємо подальших перемог та високих результатів.