Володимир Микитин: "Вболівальники господарів кричали, що росіяни порвуть нас на шматки"

29 травня 07:35
Переглядів: 380
Володимир Микитин

Екс-захисник збірної України Володимир Микитин згадав про свій дебют за "синьо-жовтих" у матчі проти збірної Росії в рамках відбору до Євро-2000.

"Прекрасно пам'ятаю той поєдинок. Я вперше грав при такій кількості вболівальників. Якщо не помиляюся, на трибунах "Олімпійського" зібралося більше 80 000 глядачів. У збірної України була така підтримка, що по ходу матчу не було чутно партнерів, не кажучи вже про підказки Йожефа Сабо. І у важкій боротьбі нам вдалося добитися максимального результату проти команди, у якої був досить зірковий склад.

Цей поєдинок для мене, напевно, найбільш пам'ятний. А ще б відзначив гру з Францією в гостях – 0:0. Я на "Стад-де-Франс" відіграв 90 хвилин, а опікувати довелося Робера Піреса. Начебто вийшло (посміхається).

Останній матч у синьо-жовтій футболці також проти росіян? Той виїзд мені запам'ятався насамперед напругою як навколо поєдинку, так і всередині самої збірної. Ми жили в посольстві України в Росії. Футболістів попереджали, щоб без потреби на вулицю не виходили. Вболівальники господарів кричали, що росіяни порвуть нас на шматки. Але, як ви знаєте, ми поїхали з потрібним для нас результатом", – розповів Микитин.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: