Володимир Перепічка: "У Львові грали обмеженим складом"

23 січня 10:00
Переглядів: 99
Володимир Перепічка

Спортивний директор МФК "Віза Вторма" (Івано-Франківськ) Володимир Перепічка в коментарі поділився враженнями від гри команди у двох поспіль гостьових матчах супроти "Енергії-2-ЛДУФК" (9:1) та "Титан-Зорі" (1:3).

- Судячи з рахунку у матчі проти "Енергії-2" у команди вдавалось все і навіть більше. Поділись враженнями від переможної гри. 
- У грі з "Енергією-2" найскладніше було добратись на гру на такій морозній погоді і грати у нікудишньому залі з гумовим покриттям і поганим освітленням. А по грі, то ще на розминці було видно, що у львів'ян лише шість польових гравців - юні студенти, які роблять перші кроки у футзалі. Тому рахунок явно по грі. За тиждень до матчу з львів'янами команду залишив Василь Гурак і травмувався Ігор Подолюк, тому перед футболістами стояло завдання обійтись без травм і з найменшими втратами сил на наступний день їхати в Дніпро. Тож "Віза" також грала в обмеженому складі, маючи в обоймі вісім польових і голкіпера Орищука. На лавці запасних залишився лише голкіпер Борсук, який вже готувався до гри з "Титан-Зорею".

- Як добирались до Дніпра? 
- Після гри з "енергетиками" повернулись до Івано-Франківська о 23:00. Наступного дня, у п'ятницю, своїм ходом рушили до Тернополя, а там уже на потяг в напрямку Дніпра. В Дніпро прибули в суботу о 9:15 і о 10:00 клубним автобусом "Титан-Зорі" подолали ще 120 км до пункту призначення - селища Покровського. В 12:30 прибули до залу "Скіф". Зал і освітлення залишило дуже негативне враження, а от прийом і люди там дуже позитивні. Виїзд складний, найбільш дальній для нашої команди в історії, що вже на 8-ій (!) секунді зустрічі втілився у вигляді пропущеного м'яча. Але потім команда виглядала дуже гідно. І якби фортуна була більш прихильною до "Візи" реально могли б вивезти звідти нічию.

- На який результат розраховували у Покровському? 
- Перед грою розраховували на те, щоб зберегти шанси на вихід до наступного раунду перед домашнім поєдинком. Вважаю, із завданням ми впорались.

- Новачок команди Микола Сікач у кубковому матчі залишився поза заявкою. В чому причина?
- Миколі ще потрібен час, щоб зігратись і притертись до партнерів по команді.

- Коли відбудеться матч-відповідь? 
- Матч у відповідь запланований на 11 лютого у Манежі КФВ.

- Які зміни відбулись в команді під час зимового трансферного вікна? 
- Василь Гурак поїхав на заробітки, мабуть вже не поможе цього сезону. А з новачків прийшов лише Микола Сікач (наразі кращий бомбардир цьогорічної першості області - ред.).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: