Володимир Підкіпняк: "Хороший старт повинен нас надихнути"

04 квітня 12:20
Переглядів: 308
Підкіпняк

Головний тренер соснівського «Рочина» Володимир Підкіпняк поділився враженнями від матчу з «Кар’єром». Нагадаємо, «Рочин» на виїзді здобув непросту перемогу з рахунком 2:0. За «Рочин» забивали Андрій Кохман та Микола Богданов. Останній забив з пенальті.

- Приємно, що вдало стартували у новому чемпіонаті, - каже Володимир Підкіпняк. – Це повинно нас надихнути у наступних матчах. Щодо гри, то в кожному місті чи селі поля після зими не є в ідеальному стані, тому грати у той футбол, які команди хочуть, на жаль, наразі не можна. Зрозуміло, у матчі з «Карєром» було більше боротьби, а особливо верхової. У виконанні двох команд був брак, тому грати у короткий і середній пас не було змісту. Ми повинні були використовувати своїх габаритних гравців, які, вважаю, принесли користь своїй команді. Розраховували на індивідуальні дані наших нападників. Єдине, що нас не потішило, це те, що виникали моменти біля наших воріт. Їх не повинно бути. Результат матчу вважаю закономірним, оскільки ігровою і територіальною перевагою володіла наша команда.

- Команда виграла боротьбу за центр поля і більшість силових єдиноборств.

- Така була установка. Поле було не найкраще, тому цю боротьбу можна було передбачити. Головне було не обрізатися в задній лінії. Було завдання накривати суперника на його частині поля.

- Кого б могли виділити зі своєї команди за підсумками матчу у Торчиновичах? 

- Якщо на атаку хлопці можуть грати, то в обороні не дограють. Можливо, тим себе і компенсують. Окремо виділяти нікого не буду, грає уся команда. Думаю, нам ще потрібен час, щоб притертися один до одного. Функціонально команда готова, а зіграності ще тієї у нас немає.

- Наскільки відсотків зараз укомплектована команда?

- У нас щільний графік ігор. Вважаю, трьох нових гравців нам би хотілося добрати. Не хочеться брати будь-кого, хочемо дійсно підсилити склад. З деякими гравцями ведемо перемовини. Наразі не готовий сказати наскільки команда буде готова грати у такому щільному графіку. Раніше у нас в команді було 22 гравці, зараз 19. Вважаю, що зараз команда функціонально готова, а де у гравців буде пік, а де спад, скажемо уже згодом.

 

Прес-служба ФК «Рочин» 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: