Володимир Прокопів став чемпіоном Європи з карате

16 травня 13:19
Переглядів: 207
карате

У німецькому Дрездені відбувся 13-й чемпіонат Європи з шотокан карате-до S.K.I.F. Цей захід відбувається один раз на три роки, тому є значною подією у європейському шотокан карате-до. У складі збірної України чемпіоном став спортсмен з Івано-Франківська.

Володимир Прокопів, який представляє івано-франківський спортивний клуб «Воїн», став найкращим в індивідуальному ката (категорія 18-30 років). Як він розповів кореспонденту sport.if.ua, тут конкурували 62 учасники. У фінальній четвірці він змагався із представниками Швейцарії, Італії та Бельгії. Прокопів переміг, другим став бельгієць, третім — італієць.

Наш спортсмен також взяв участь у командному змаганні з ката (виступають по три учасники від кожної країни). У цьому виді програми українці стали бронзовими призерами.

Загалом у змаганнях взяли участь понад 800 спортсменів з 24 країн Європи. Україну представляли 30 спортсменів. Наша збірна виборола п’ять золотих медалей та цілу низку нагород нижчого ґатунку, що дозволило їй зайняти третє загальнокомандне місце.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: