Володимир Пушкаренко: "Ерідону" є куди рости!"

11 квітня 16:55
Переглядів: 107
Пушкаренко

Бронзовий призер Тернопільської Вищої футзальної ліги Ерідон нещодавно повернувся з Одеси, де прийняв участь у Елітному фіналі аматорської футзальної ліги України. На груповому турнірі Ерідон двічі програв серйозним опонентам та вийшов до Другої ліги, де одразу ж святкував перемогу. Проте у півфіналі поступився. Про враження від Елітного фіналу розповідає лідер та капітан Ерідона Володимир Пушкаренко.

— Їдучи у Одесу, ми реально оцінювали свої шанси і хапати зірок з неба не збиралися. Ми хотіли достойно виступити, як наші колеги з Агрона-Королівський смак у Всеукраїнському фіналі. Перед першою грою ми передивилися чимало ігор у інших групах і для себе зробили висновок, що рівень команд доволі слабкий. Той же Агрон, думаю, міг легко обіграти усіх. Проте нам відверто не пощастило із жеребкуванням. Команди, які випали нам — виявились надзвичайно сильними. І одеська і київська команди показали набагато вищий рівень футзалу, ніж інші. Кияни у підсумку стали переможцями Першої ліги.

У першій грі ми поступилися 3:1 київським суперникам. Перший тайм програли 3:0. При чому забили нам вже на 2-ій секунді гри, що нас приголомшило. Крім того по ходу гри ми втратили через травму свого кращого бомбардира Володимира Шельвіку. Він у підсумку вибув до кінця турніру і нам доводилося догравати лише з однією заміною. У перерві цього матчу ми зібрались та обговорили наші подальші дії. Дещо заспокоївшись, ми видали хороший тайм і забили гол.

В другому матчі з одеситами ми теж виглядали непогано, мали гольові моменти. Проте остерігались усіма силами йти в атаку, щоб не напоротися на контрвипад суперника. Старались грати у свою гру. Тут далася взнаки лише одна заміна, яку ми могли використовувати. Тепер я розумію, чому хорошим командам потрібна довша лава запасних.

Дещо здивувала мене мала кількість команд із Західної України. З 24-х учасників Захід представили ми, Івано-Франківськ та Дрогобич. Хотів би висловити вдячність організаторам, а особливо Сергію Бабікову. Ця людина надзвичайно опікувалася усіма командами. Сергій особисто нас зустрів та допомагав в усіх питаннях.

Загалом організація та суддівство у Елітному фіналі були на найвищому рівні. Судді діяли дуже професійно, не допускаючи жодних суперечок на майданчику. Якщо виникали якісь непорозуміння, то гру одразу ж зупиняли і епізод вирішувався. Робота суддів була чіткою та правильною — на тверду п’ятірку.

Цю поїздку для нашої команди я оцінюю позитивно. Ми вперше прийняли участь у таких змаганнях за межами Тернопільщини. Мали змогу навчитися чомусь новому, здобути новий досвід. Зрозуміли, що Ерідону є куди рости!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: