Володимир Пятенко про матч з львівськими "Карпатами"

01 березня 21:43
Переглядів: 183
Пятенко

Володимир ПЯТЕНКО, головний тренер ФК "Металург" (Д), про матч з "Карпатами" (1:1)

«Хотілося би сьогодні виграти. Але по ходу гри, напевно, з урахуванням вилучення, цей результат прийнятний. Хоча як не дивно, після вилучення ми стали грати краще, ніж до цього моменту».

«Могли подвоїти і потроїти результат, але не вийшло. «Карпати» відійшли від нокдауну, перевели гру на нашу половину поля. Ми навпаки, напевно, розслабилися. Легко дався швидкий гол. Трохи хлопці розслабилися і, можливо, повірили в перемогу, тому що багато чого нам вдавалося. Але футбол – це така річ, що ні на секунду, ні на хвилину розслаблятися не можна».

«Єдине, що мене сьогодні потривожило – це поле. Все ж таки в Туреччині ми тренувалися на інших полях. Приїхали сюди, провели лише одне тренування на «Оболонь-Арені». Поле – м’яке. У Туреччині ми зовсім на інших, на жорстких полях працювали. Ноги трохи у хлопців сьогодні підсіли. Але це нормально. Потрібно звикнути зараз до наших весняним полях. Відсотків на 90 ми готові».

«І перша, і друга картки, які привели до вилучення Васілеоса, це моя думка, можна було обійтися без цього. Друга, можливо, був зрив атаки, але в епізоді з першою – не грав він жорстко. Але це моя думка. Я вже багато разів говорив, що ми намагаємося не розбирати суддівство, їх роботу. Займаємося своєю роботою і своїми футболістами. Але ще раз повторю, я про це сказав і для телебачення, хотілося б більше поваги. Об’єктивності не тільки до нашої команди, а взагалі в чемпіонаті: і до вашої команди, і до нашої, і до всіх інших команд. До керівників, які у важкий для країни час тримають і не кидають команди. Хоча на сьогодні всім не до футболу...».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: