Володимир Разуванов: "Хочеться довести, що ми стали чемпіонами дійсно не випадково"

13 липня 13:51
Переглядів: 164
разуванов

Перед вильотом до Іспанії з нами погодився поспілкуватися гравець Єнакієвця та студенстської збірної України Володимир Разуванов.

- Володимире, як вам суперники у вашій групі? Чи можливо їх проходити?

- Я вважаю, що наша група одна із найсильних на цьому чемпіонаті, але проходити суперників можна. І бразильці, і іранці, і німці – команди сильні. Тим паче німці дебютанти, а значить у них буде сильне бажання показати себе якнайкраще. Я вважаю, що будь-якого суперника можна пройти, а далі вже трішечки фарту і все буде добре!

- Як команда провела заключні дні перед вильотом?

- Ми прибули на базу у Святошино, проводили дворазові тренування. Ми награвали різні схеми, четвірки, а на ранкових тренуваннях більше акцентували увагу на ігрових вправах. Загалом – зігрувалися потроху. Наостанок провели товариську гру із Епіцентром К3, тому, думаю, що все, що ми задумали – все вийшло.

- Перед командою стоять якісь конкретні завдання на це чемпіонат?

- На сьогоднішній день наша збірна – діючий чемпіон. Тому керівництво очікує від нас, що ми відіграємо на максимум. Можливо навіть, що підтвердимо титул, якщо вийде. - До речі, чи не накладає цей титул на команду додатковий тягар відповідальності? - Десь такий момент є. Хочеться довести, що ми стали чемпіонами дійсно не випадково, а закономірно. Будемо виходити на поле, битися, і, думаю, все вийде.

- Як ваші справи на клубному рівні? Робота з Єнакіевцем продовжується?

- Андрій Станіславович сказав нам, що команди не буде. Тим більше зважаючи на те, що зараз коїться на Донбасі. Але президент пообіцяв, що всіх працевлаштує. Зараз думки направлені більше у бік збірної, а далі – подивимось. Скоріш за все, тих людей, які були у команді, вже не буде. Наразі команда не збирається, не виходить з відпустки, тренування не проводяться. Можливо, що все це переглянеться у майбутньому, але на сьогодні команди немає.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: