Володимир Рудницький: "У "Кубку Підгір’я" ми брати участі не будемо"

28 березня 13:12
Переглядів: 73
Володимир РУДНИЦЬКИЙ:

Молодий наставник Бурштинської «Енергії» прийняв команду минулого місяця. До того бурштинців тренував Сергій Гаценко, а Рудницький набирався тренерського досвіду, допомагаючи відомому на Прикарпатті тренеру Миколі Семеновичу Пристаю у Галичі. 

Про плани команди та перший особистий тренерський досвід говорили з Володимиром Мечиславовичем після кубку «Єдності» у Івано-Франківську. 

- Володимире Мечиславовичу,, зовсім нещодавно ви стали на тренерський місток «Енергії», чи це було несподіванкою? 

- Так, деякою мірою це сталося доволі несподівано. Проте я десь був готовий до самостійної тренерської роботи. Адже рік проведений з Миколою Семеновичем Пристаєм пройшов недаремно. 

- Зараз модно мати тренерську категорію. Тобто диплом. Чи є у вас він? 

- Минулого року я від «Енергетика» був делегований на обласні навчання і отримав тренерську ліцензію категорії «С». Курси тоді проводив відомий колись у європі арбітр Мирослав Ступар. 

- Чи випробовували ви вже команду? 

- Ми зіграли два спаринги. На виїзді у Бовшеві перемогли 4:1, а на виїзді у Ходорові зіграли внічию 0:0. Зараз очікуємо команду з Ходорова в гості. 

- Склад команди поміняли сильно? 

- Наразі колектив не потребує якихось значних змін, проте не обійдеться і без підсилення. Але про прізвища ще не говоримо. Тренування відбуваються тричі на тиждень. На разі тренуємо в основному фізичну підготовку. Пізніше перейдемо і до тактико-технічних тренувань. 

- На що сподіваєтесь у чемпіонаті і чи плануєте брати участь у Кубку Підгір’я. 

- У Кубку Підгір’я ми брати участі не будемо, а планів на чемпіонат керівництво ще не ставило. Будемо радитися вже безпосредньо перед початком змагань.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: