Володимир Сальваровський: "У Брошневі справжній футбольний бум"

23 вересня 22:55
Переглядів: 400
Володимир Сальваровський

У Брошневі на вихідних відбулись дві події, які, безперечно, заслуговують на увагу. Пройшов дитячо-юнацький футбольний турнір "Золота осінь-2014", а також відбувся центральний матч туру обласного чемпіонату між брошнівськими та коломийськими "Карпатами". Нам удалося поспілкуватись із президентом ФК "Карпати" (Брошнів).

- "Золота осінь" став вже традиційним турніром - проводимо його втретє. Старалися організувати все на належному рівні, запросили хороші команди. До нас приїхали івано-франківські "Прикарпаття", "Юніор", "Ніка-05" та "ДЮСШ-1", Калуська РДЮСШ. "Золоту осінь-2014" провели за підтримки народного депутата України Анатолія Диріва. Приємно, що турнір удався. Змагання відбувалися в двох вікових категоріях - 2004-05 та 2002 року. У молодшій віковій категорії перемогу здобула перша команда "Карпат". У старшій - наша команда в тяжкій боротьбі в серії післяматчевих пенальті також переграла суперника - івано-франківське "Прикарпаття". Будемо проводити цей турнір і в наступні роки, тому що дітям цікаво брати в ньому участь.

- Як бачимо, поруч з футбольним полем на стадіоні розрівнюється майданчик для ще одного поля...

- Так, зараз дуже складні часи, але намагаємося знаходити можливість проводити необхідні роботи. Вже завезли близько 300 машин глини для вирівнювання території. Будемо продовжувати роботи далі. Цим активно займається наша селищна рада на чолі із селищним головою Іваном Шикеринцем, це його велика заслуга. А ми допомагаємо. Хочемо зробити ще одне футбольне поле. Все-таки, є земельна ділянка, і жаль, якщо вона пустуватиме. Найближчим часом розпочнемо роботи по встановленню дренажної системи.

- Тобто черговий крок для розвитку футболу...

- Звичайно, будівництво ще одного футбольного поля на території стадіону "Карпати" - це черговий крок у популяризації та розвитку спорту, зокрема футболу, в нашому селищі. На даний момент у нас займається 23 дитини 2002-03 років народження, близько 20 дітей - 2004-05 років народження, а також ще набрали 20  чоловік 2007-08 років народження. Тобто на даний момент у нашій футбольній школі займаються десь до 60 дітей.

- Тоді як щодо участі в ДЮФЛ?

- Поки що до участі в чемпіонаті Дитячо-юнацької футбольної ліги ми лише йдемо. У цьому турнірі потрібно брати участь двома командами різних вікових категорій. Тому над цим працюємо, щоб реалізувати заплановане і взяти в майбутньому старт в ДЮФЛ. Приємно працювати в цьому напрямку, так як в Брошневі відчувається справжній футбольний бум. Велика кількість дітей займається футболом. Також до нас на тренування приїзджають і дітки з ближніх сіл.

- І ще одне питання. Поділіться враженнями від матчу Карпати (Брошнів) - Карпати (Коломия).

- Гра була хороша, суперники рівні. Так, ми мали більше моментів - була штанга, перекладина, ми володіли перевагою, але трохи не поталанило. Це футбол. Усі гравці відіграли добре, але трохи не дограли, не допрацювали. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: