Володимир Сениця: "Звикли не дивитись на ім’я команди-суперника"

07 жовтня 12:49
Переглядів: 156
карпати
Підопічні Олександра Чижевського та Романа Толочка завершили перше коло чемпіонату U-21, займаючи третю сходинку в турнірній таблиці. Та чи збігається ця позиція із планами команди «зелено-білих»? Володимир Сениця поспілкувався з Інформаційним центром ФК «Карпати» та розповів як вдалось обіграти донеччан та наскільки він задоволений результатами команди за підсумками минулої частини молодіжного чемпіонату України. 
 
– Особливого налаштування не було потрібно, ми знали, що мали перемагати. Кожен розумів, у разі поразки різниця між нами сягала би вже дев’яти турнірних пунктів. Ми ж хочемо боротись за призові місця, відповідно, необхідний був тільки позитивний результат будь-якою ціною, аби надалі продовжувати змагання за верхівку таблиці молодіжного чемпіонату.
 
– Як вдалось абстрагуватись від імені суперника?
– Насправді, ми звикли не дивитись на назву команди, проти якої виходимо грати. Тренери постійно наголошують на тому, що на футбольному полі всі однакові, потрібно лиш продемонструвати свої найкращі вміння та навички.
 
– Як гадаєш, за рахунок яких факторів вам вдалось забрати очки у «Шахтаря» –  сьогоднішнього лідера чемпіонату U-21?
– Ми чітко знали, як маємо діяти. До прикладу, мали установку перекрити Арабідзе, Зубкова та Арендарука. Адже ці футболісти є одними з найсильніших в їхньому складі. Виконали все, що хотіли на полі. Не дали їм створити нічого небезпечного; самі діяли досить компактно та обережно. Найбільш позитивним є те, що вдалось зіграли «на нуль».
 
– Стартова стабільність у результатах не могла навіть навіяти думку, що в Запоріжжі матч може закінчитись розгромним результатом 4:0...
– Не знаю, що сказати з цього приводу... Думали, що не має виникнути особливих проблем, гра нам давалась, контролювали хід поєдинку, а потім кілька помилок переросли у такий результат. Потрібно якнайшвидше забути поєдинок із «Зорею» та рухатись далі.
 
– Наскільки емоційно було важко оговтатись після такої поразки?
– Не приховую, тяжко прийти до тями опісля настільки неприємного результату. Говорили між собою з хлопцями, з тренерами, чому вдалось допустити ті помилки, що призвели до голів команди-суперника. Домовились, що маємо виправитись вже у найближчій грі проти «Чорноморця». Нам це вдалось.
 
– Перше коло чемпіонату вже позаду, наразі «зелено-білі» займають третю сходинку у турнірній таблиці. Наскільки такий розклад речей збігається з передсезонними планами команди?
– Звичайно, хочеться бути на першому місці (усміхається). Впевнений, що все попереду, адже чемпіонат тільки нещодавно розпочався. Поки що зарано говорити про кінцевий результат, адже ситуація в турнірній таблиці може у будь-яку мить кардинально змінитись.
 
– Як твої партнери по команді, так і тренер Олександр Арсенійович говорили, що перед вами не стоять чіткі завдання на сезон, але команда сама їх перед собою визначила. Хотілось би почути твою позицію, як капітана молодіжного складу «Карпат».
– Перед початком сезону домовились, що мусимо не опуститись нижче минулорічного показника – третього місця. Звичайно, наша ціль – золоті медалі чемпіонату.
 
– Кого із команд U-21 можеш виділити як потенційних суперників у боротьбі за призові місця, окрім київського «Динамо» та донецького «Шахтаря»?
– Думаю, це можуть бути команди «Ворскли» та «Олександрії». Вони грають у компактний футбол, вміють добре оборонятись та можуть, здавалось з нічого, створити гострий момент. «Зоря» зараз займає другу сходинку в таблиці? Повторюсь, проти «Олександрії» було важче грати. А у матчі із «Зорею» наші командні помилки призвели до негативного результату.
 
– Далі у календарі молодіжки виїзні матчі проти «Зірки» та «Ворскли». Буде шанс взяти реванш у Полтаві за домашню поразку?
– У кожному поєдинку нам необхідно здобувати три очки. Звичайно, гра у Полтаві буде важливою для команди, адже у першому колі ми не змогли їх обіграти. 
 
– Кілька тижнів поспіль ти тренуєшся з основною командою під керівництвом Сергія Зайцева. Можеш виділити якісь особливості наставника «основи» у підготовчому процесі?
– У кожного тренера свої особливі методи роботи. Тренування у дечому схожі, тому не було тяжко звикнути до його системи. Наразі, поки в чемпіонаті триває пауза на матчі національних збірних, то отримуємо більше навантаження, проводимо майже по три тренування в день.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: