Володимир Шаран: "Чекаю перемоги від своєї команди"

22 вересня 20:57
Переглядів: 127
шаран

Головний тренер «Олександрії», з якою «Карпатам» грати вже у неділю, розповів про стан справ у команді і поділився очікуваннями від майбутнього протистояння. 

– Володимире Богдановичу, чого ви чекаєте від недільної гри?
– Я чекаю перемоги від своєї команди. Чи буде ця гра цікавою? Мені важко сказати. Сподіваюся, що ми виграємо. Принаймні, мені цього дуже хотілося б. 

– Приблизно рік тому ми з вами спілкувалися. То був ваш день народження, 18 вересня, а вже через два дні на вас чекала гра з «Карпатами», у якій ви перемогли з рахунком 4:1. Чекаєте на приємне дежавю?
– Ситуація трохи інша – минулої неділі на мій день народження ми грали в Луцьку. Тому футболісти готували подарунок на матч попереднього туру. Вони все робили для цього, але це футбол... Щодо гри з «Карпатами», то її не варто пов’язувати з моїм днем народження.

– Напередодні очної зустрічі в минулому сезоні ви сказали, що гра проти «зелено-білих» буде для вас рядовою. Нічого не змінилося?
– Можу сказати те саме і зараз. Можливо, внутрішньо для мене це має значення, але своїм футболістам про це казати не буду. Вони самі це прекрасно знають, адже кожен матч для нас є дуже важливим. Це буде звичайна гра рядового туру для нас, в якій нам дуже потрібна перемога. 

– Для Андрія Гітченка ця гра буде особливою?
– Думаю, що так. Я його добре знаю і можу сказати, що він дуже серйозно ставиться до своєї справи. Це дуже серйозна людина і він по-особливому налаштовується на кожен поєдинок. Проти «Карпат» він, мабуть, налаштовуватиметься по-іншому. Може, буде трохи більше хвилювання. Втім не варто забігати наперед – ми ще не знаємо стартового складу на гру. Чи гратиме Андрій? Дізнаємося безпорсередньо перед матчем.

– Вчора «Карпати» провели дуже виснажливу гру у Кубку України. Чи зіграє цей фактор вам на руку?
– Мабуть, краще адресувати це запитання тренеру «Карпат». Мені важко судити про функціональний стан суперника, але дійсно, поєдинок був виснажливим. Знаю, що в Одесі було важке поле і команді довелося бігати 120 хвилин. Тим більше, що львів’яни грали практично основним складом. 

– Вам вдалося повністю подивитися цей матч?
– Я переглянув дуже багато матчів за участю «Карпат» і зараз цим займаюся. 

– Як оціните гру майбутнього суперника у попередніх зустрічах?
– Не мені судити. В першу чергу, я думаю про свою команду. 

– В останніх двох турах ви не перемагали, тож чи не тиснутиме на вас відповідальність за результат у недільній грі?
– Не можу сказати, що це не тисне. Ми їхали в Луцьк за перемогою і в Одесі ніхто не планував програвати. Тим більше, з урахуванням тієї гри, яка була на «Чорноморці». Другий тайм був, напевно, найгіршим у сезоні, незважаючи на поразки, які у нас були. Хлопці знаходяться у хорошому психологічному стані, вони відійшли від негативу, ми з ними поговорили. Нічого страшного не сталося. Просто всі очікують від нас перемог, а треба зрозуміти, що ми не стали набагато сильнішими, ніж були у минулому році. У нас не з’явилися нові дуже дорогі гравці. Та ж команда, що й у минулому сезоні, але від нас чекають перемог над «Чорноморцем» і «Волинню». Не реалізували кілька хороших моментів з волинянами. Якби забили, то перемогли б. Я вдячний хлопцям навіть за нічийний результат.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: