Володимир ШАРАН: "Карпати" не готові функціонально"

25 липня 13:58
Переглядів: 262
sharan

Володимир Шаран про старт "Карпат"

- Враження від старту команди у мене, чесно кажучи, ніякі, - говорить колишній півзахисник «Карпат», який виступав у Львові в період з 1989-1991 і 1998-2001, Володимир Шаран. - Я бачив лише перший тайм матчу з «Іллічівцем», але цього було цілком достатньо, щоб зробити певні висновки. На мій погляд, команда поки що не готова функціонально: порівняно з кінцівкою минулого сезону на поле виходять фактично ті ж футболісти, плюс до ладу остаточно повернулися Голодюк і Худоб'як. Позитивно можу охарактеризувати гру Ксьонза: я говорив, що це хороший футболіст, він і підтвердив це, продемонструвавши непоганий рівень гри і виклавшись по максимуму. Звичайно, інші хлопці також старалися, але, на мій погляд, не було характеру і, повторюся, необхідної функціональної готовності.

 Як вплинула трансферна політика на старт сезону? Не думаю, що вона зіграла ключову роль. У «Карпатах» хороший підбір виконавців, але, можливо, деякі засиділися в команді, і їх потрібно було відпустити. Взяли Пластуна - це плюс, мені він також імпонує, просто потрібен час, щоб він притерся в колективі, зігрався з партнерами. З іншого боку є воротарська проблема, хоча в кінці минулого чемпіонату Мартін Богатінов і провів ряд непоганих матчів. Пішов Федецький, Даніло Авелар - гравці високого рівня. Але якщо на лівому фланзі є Ощипко, то праворуч ні Гірський, ні Озарків замінити Федецького поки що не можуть. Також я не знаю, чому не грає Даушвілі, який добре відпрацьовує у відборі.

 Робити якісь глобальні підсумки після двох турів важко. Це просто особисті враження. На мій погляд, все буде залежати від стану футболістів: я здогадуюся, який в команді тренувальний процес, але не знаю психологічну обстановку. У будь-якому випадку, боротися за єврокубки «карпати» не будуть, але і виліт, сподіваюся, на цей раз львів'янам також не буде загрожувати.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: